Mateusz Pawłowski

6,0
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski
Zipox

Musiał

KalekaMentalny

zdrójkowski gorzej

Zipox

Wszyscy siebie warci...

piotr1655

Musiał i ten co Kubę gra, ale Kacperek może być on mnie do łez rozbawia i ten jego śmiech. Dużo ładniej się od Waldusia śmieje.

użytkownik usunięty
Zipox

Żaden z nich nie gra dobrze.

Zgadzam się, przyjacielu mój drogi.

Zipox

i ja też :)

Zipox

Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby stawiać pytanie "kto gra gorzej"? Lepiej już zapytać kto gra lepiej. Zobaczcie- wg. was oni są tacy beznadziejni, a zarabiają więcej niż wy i wasi rodzice oraz co odcinek oglądai ich więcej ludzi, niż wy wszyscy razem wzięci macie znajomych. Więc jacy wy jesteście? Weźcie się za coś, doskonalcie się w jakiejś dziedzinie, a może pozbędziecie się kompleksów i wtedy przestaniecie pluć jadem w internecie.

raVadrian

Większość ludzi jest na tyle otumaniona tym serialem, że gdy on leci lgną jak Zombie do TV. Widzę, że mamy tu garstkę ambitnych kinomanów.

Lady_Eowyn

Ja oglądam go żadko i wg mnie serial jest przeciętny. Nie jest zły, ale jego poprzednik- Licencja na wychowanie był dużo lepszy. I właśnie dlatego też tym surowiej na niego patrzę, że zastąpił produkcję ambitniejszą, którą naprawdę lubiłem. Ale nie trawię ludzi, którzy oglądają coś regularnie, a później prześcigają się anonimowo na opluwanie aktorów w internecie.

raVadrian

Licencja na wychowanie była fajna, fakt. Ale szczerze ja tego serialu nie oglądam.

raVadrian

*rzadko

raVadrian

@ raVadrian
PIENIĄDZE NIE ZASTĄPIĄ TALENTU. AMEN.

raVadrian

tak, kompleksy... serial fajny ale nie oglądam go często

Zipox

wszyscy grają beznadziejnie, ale on najgorzej. Serial z sezonu na sezon coraz bardziej przereklamowany i gówniany.

theMedicalDoctor

zgadzam się synu

użytkownik usunięty
Zipox

Karolak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones