Mateusz Pawłowski

6,0
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

dlaczego wy tak bardzo nienawidzicie Mateusza?! Przecież ona bardzo fajnie gra. Moglibyście zaoszczędzić chociaż dziecko takich chamskich komentarzy. Jak zazdrościcie to może zamiast siedzieć przed kompem i pisać jak bardzo ktoś jest beznadziejny idźcie na casting- jeśli będziecie dobrze grać i w miarę wyglądacie to Was wezmą! Ale raczej wątpię... bo żeby się wybić trzeba się wybić.

orzeszek_

zgadza się

orzeszek_

ja też popieram :)) i dodam jeszcze, że lepiej gra niż nie jeden aktor po studiach :)

orzeszek_

Dobrze napisane, "ona bardzo dobrze gra".

orzeszek_

Uwielbiam te argumenty na filmwebie, sami zróbcie lepiej, zazdrościcie.

orzeszek_

Przecież ona bardzo fajnie gra. Zgadzam się. Ona gra tak fajnie, że chce mi się rzygać, gdy tylko ją zobaczę lub usłyszę ten kretyński smiech. Nie mam nic do kretyńskich śmiechów - uwielbiam Waldemara Kiepskiego z pierwszych sezonów ...Kiepskich, ale to dziecko jest po prostu żenujące. Nie śmieszne, a żenujące

cyc2

Ono fajnie gra - lepiej brzmi. Nie znam tego małego gogusia i nic mnie ono nie interesuje. Do widzenia

orzeszek_

Przecież opinie są i pozytywne i negatywne. Nie każdy go musi uważać za genialnego aktora , którym zresztą nie jest

orzeszek_

Bo ma śmiech jak chomik kaszel...

orzeszek_

więc skoro jest młody , to trzeba jedynie chwalić?
Wybacz , ale pomimo , że to młody aktor i dopiero się uczy , to mym zdaniem , brak mu szlifu ( pomimo , że już kilka lat się uczy ) A jedynie jego gra aktorska , to być słodkim ( przez co jest stuczny ) i podobnie jak u reszty rodzeństwa , musi być chamski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones