Mateusz Pawłowski

6,0
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

8,6?...Czy to żart?
Ten dzieciak, który jeszcze nie skończył podstawówki i zagrał dopiero w jednym 'serialu'(o
ile tamto coś można tak nazwać) ma większą ocenę niż Nicolas Cage, Cameron Diaz,
Angelina Jolie i reszta sław nagrodzonych oscarem.
Okej, może jako dzieciak jest 'słodki'(chodź nad tym też bym nie przesadzał), ale na litość
boską! To strona o filmach i aktorach, a nie o dzieciakach! Ci którzy dają mu oceny a la 10/10
nie mają zdrowego rozsądku!
Okej, rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale tak naprawdę nie wiemy jakim jest
jeszcze aktorem i nie ma tak naprawdę co tutaj oceniać!
Z resztą nie wiem po co w ogóle mu ktoś tutaj robił stronę, przecież prawie w niczym nie
zagrał....
Boże, widzisz a nie grzmisz...

Peter_Quinzel

To przez gimbusy, które jarają się każdym gównem

theMedicalDoctor

Każdy był kiedyś gimbusem- ja również, ale nawet wtedy nie jarałem się wszystkim co popadnie.

Peter_Quinzel

Też byłem gimbusem, tylko rozumiesz - inne czasy, inne standardy. To zależy też od towarzystwa. Jak w jednym gimnazjum zbierze się taka grupa nastolatek jarająca się takimi drewnami jak ten dzieciak, tylko ze względu na ich "słodki" ryj, to zaraz założą sobie tutaj konto, albo ewentualnie zalogują się przez "fejsika" to mu zaraz skoczy średnia.

theMedicalDoctor

Denerwuje mnie też, że TVN ani TVP nie może kupić żadnego porządnego serialu, tylko tani, polski shi*t. Dużo ludzi odbiera tylko naziemną telewizję cyfrową, na której leci tylko rodzinka.pl itp., więc nie znają żadnego PORZĄDNEGO serialu ( np. The Walking Dead albo Gra o Tron) a co za tym idzie, żadnego aktora. Dlaczego na przykład genialny młody aktor, Chandler Riggs, z The Walking Dead ma niższą średnią od tego drewna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones