Mateusz Pawłowski

6,0
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

W dodatku zakochany w sobie...
Te jego głupie filmiki z tym debilnym śmiechem na YT i te jego głupie gadanie - "Witam moi fani"...

Anaissa

Jak cie to denerwuje to poprostu nie musisz tego oglądac a jak ci sie coś nie podoba to masz problem ze sobo i tyle!

kam2553

Aha. To że jakiś serial mi się nie podoba lub gra aktorska to znaczy że mam ze sobą problem?
Bez komentarza...
Jak można go ocenić na 10 a DiCaprio na 9...

Anaissa

normalnie to zależy od gustu a mi nie chodziło że masz problem tylko że po co zaczynasz taki temat jak ci sie nie podoba to daj 1 i zostaw to bez komentarza :)

Anaissa

a możesz podać tytuł filmiku na yt w którym on tak gada czy podrzucić tutaj do tego link. Chętnie bym to zobaczył.

Anaissa

jak cię to denerwuje to nie oglądaj nikt ci nie każe!!! ale ten chłopak będzie kiedyś sławny bo gra dobrze w serialu

magda911

No dobra, jest mały i " słodziudki " ale jeśli chodzi o dalszą rę aktorską to nie jestem pewein... nie ma dużego zapotrzebowania na aktorów w wieku jakim jest ten oto słodziak, nie zapominajmy w jakim kraju żyjemy! Tu beztalencie jest talenciem, dawna era wspaniałych aktorów np Daniel Olbrychcski ) już ich nie ma! A polskie kino to jesynie dramaty albo sucharskie komedie! Jeśli chodzi o seriale znowu to samo, jedynie rodzinka.pl i kiepscy to dobre komedie! W polsce jest wiele talentów które nie będą odkrytę jeśli nie uciekną stąd! Ameryka lub też Anglia to jedyna szansa na sukces! Paweł jak na swój wiek gra 7/10 nie możemy od takiego małogo dziecka wymagać nagłego płaczu, dramaturgi i emocji. On tylko czyta scenariusz. I tak jak na jeg wiek radzi sobię. Rada: jeśli ktoś chcę być aktorem to są dwie opcję 1. uciec z tej utopi 2. mieć dobre kontakty!

filmomaniak1998

przepraszam. ale na końcu, pod *1* prrzeczytałam Etiopii -.-

Anaissa

taka wysoka ocena na zachete zeby sie dalej rozwijal aktorsko :D

Anaissa

Jako dziecko w tym wieku, gra świetnie. Jak widać aż za dobrze, bo nawet ściąga tutaj osoby, które go nie lubią ale i tak śledzą jego poczynania :) Nawet na facebooku siedzą. :)

Anaissa ja nie rozumiem po co się udzielasz, przecież jest to normalna ocena. Ludzie go lubią to oceniają dobrze, Ty go nie lubisz oceniasz niżej. Dlaczego zaczynasz kampanię "Jak można???" Idź ochraniać zwierzęta futerkowe i tam wykorzystuj swoją niechęć do postępowania ludzkiego. Przynajmniej może coś uratujesz ;), tutaj nie widzę żadnej korzyści poprzez negowanie gry aktorskiej 8mio latka ;)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Anaissa

On jest uroczy. Wcale nie jest zakochany w sobie. On ma dopiero 8 lat. Jego filmiki na youtube i wyrażenia "moi fani" itd to dla niego zabawa. Myślisz, że on to traktuje poważnie? On może sam nie jest tego do końca świadomy jak to brzmi. On żartuje na każdym kroku. Tym bardziej go cenię, bo nie jest żadnym synkiem sławnym rodziców, wygrał casting. W dodatku gra najlepiej z wszystkich dzieci jakie znam w serialach czy filmach. Za 7 lat jak rodzinki już nie będzie on może zapomni jak grał. Tak jak Ty go oceniasz, można oceniać no dobra 15-latka,bo on już jest świadomy swojej sławy, a nie 8-latka, który jeszcze się plączę w swoich wypowiedziach. A Leonardo di Caprio to naprawdę świetny aktor, umie się wcielić w każdą rolę, gra naprawdę w kultowych filmach. Zobacz na tych co oceniają takich np. Mroczków choćby na 5.

jednak co możnazauważyć to to , źe pomimo , ze gra już kilka lat wserialu , to jego rola polega jedynie na tm , aby być słodki , przez co brak mu szlifu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones