Mateusz Rusin

7,5
4 685 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Rusin

Zagrał w ostatnim 24 odcinku serialu (chociaż nie wiem, czy to można nazwać serialem..) jako rajdowiec. Oglądał ktoś? Jakie są ważne opinie na ten temat; czy dzięki jego występom w "takich" produkcjach, zauważą go i dadzą mu szansę zagrania w czymś ambitniejszym? :)

LadyAllen

Obejrzałam ten odcinek jak dowiedziałam się, że on w nim zagrał :) Rzeczywiście większego szajsu dawno nie było. Obawiam się, że propozycje z seriali może dostawać, a filmy to jedna wielka niewiadoma. Pożyjemy, zobaczymy. Trudno ocenić jego grę po tak maleńkim epizodzie, ale że grać potrafi to już doskonale wiemy. No i fajnie wygląda z zarostem :)

Linka94

Zgadzam się z Tobą na 100% :) Jego gra w teatrze to po prostu marzenie :) Cieszę się, że będą kręcić kolejne serie Rancza, chociaż tam będziemy mogli Go oglądać :) Bardzo bym chciała zobaczyć film z nim w roli głównej. Pozostaje nam tylko czekać i liczyć na to, że go zaangażują :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones