Mateusz Rusin

7,5
4 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Rusin

W serialu Ranczo, w scenach gdzie gra zamyślonego, zapatrzonego w coś wikarego, skojarzył mi się z Ryanem Goslingiem (Drive). Zresztą, wystarczy rzucić okiem na Filmweb na zdjęcia profilowe aktorów, aby dostrzec pewne podobieństwa w rysach twarzy. Życzę Mateuszowi, aby także jego warsztat aktorski stał się równie wyjątkowy jak Ryana :)

marioZet

Nóż w kapsie otwiera się na stwierdzenie "Polski...." Czy na wszystko/wszystkich musimy mieć naszych polskich odpowiedników?

Enemie

To tylko proste skojarzenie. Czy to jest wystarczający powód, by nóż się otworzył... tak uważasz? Podchodzisz do błahostek zbyt emocjonalnie.

marioZet

Nie zgodzę się. Pola Piekarska, znana aktorka teatralna uważa, że Mateusz Rusin podobny jest do Bartka R.

marioZet

Rusin ma wspaniałe umiejętności aktorskie, nie musi się „stawać”. Polecam Teatr Narodowy.

spacey1

Dzięki za wskazówkę, będę miał na uwadze.

marioZet

Polecam też twórczość muzyczną Mateusza Rusina - z zespołami Trebuchet i Cukierki. No i hicior "Cykora mam" :)

spacey1

Tym bardziej Ci dziękuję, bo nie miałem pojęcia o jego muzycznej aktywności. Poszukam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones