Matthew FoxI

Matthew Chandler Fox

7,8
6 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Fox

ale nienawidzę Jacka z lost- jest taki wspaniały że aż mi się niedobrze robi jest tylko tłem dla sawyera;)

ana_lucia_cortez

Chcesz o tym porozmawiać? :)

R_E_B_E_L

hahahaha tak bardzo ;) ;) ;)

ana_lucia_cortez

Wcale Nie Jest Taki Wspaniały . Serialowy Jack To Facet Z Kupą Kompleksów , Sprzeczności I Słabostek . Tak , Na Początku Poznajemy Go Jako Utalentowanego Chirurga , Ale Im Dalej W Las Tym Ciemniej . Pod Koniec III Seri Mamy Obraz Człowieka Bardziej Pokręconego Niż Sam House .

ana_lucia_cortez

A I "Żeby Nie Było" , Sawyer To Też Świetnie Ukazana Postać .

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

o żesz, i kolejna fanka-idiotka Sawyera i Lostów,
Matthew to aktor który grał także w innych produkcjach, i innych serialach, kapewu?? '

co a tobie żal dupę ściska?! mówię o tej konkretnej roli co? nie wolno mi lubić lostów i sawyera?? dostanale wiem że Fox grał w innych filmach i jak już powiedziałam nic do niego nie mam

ana_lucia_cortez

Hmmmm...Dziwny komentarz, można odnieść wrażenie, że na siłę szuka fanek-idiotek i na siłę chce je zbesztać, i na siłę chce wyjść na lepszego od innych.

Warabaranara

odniosłam takie samo wrażenie niektórym trudno zrozumieć że można jakąś postać lubić lub nie pozdrówki ;)

ana_lucia_cortez

Na początku go nie lubiłam jako Jacka, ale chyba od 3 sezonu stał się jednym z moich ulubionych bohaterów :) Po tym, co działo się u 'Tamtych' bardzo mi zaimponował ;D

ana_lucia_cortez

myślę że obaj zarówno jack i saywer to ciekawe postacie, po obejrzeniu 4 serii bardzo spodbala mi sie postac sayida, ale jednak chyle czola Panu Benowi, glos, ten wzrok to czlowiek ktory niesamowicie manipuluje innymi, a to co mowi niewiadomo czy to blef czy prawda:) naprawde swietna rola:)

barbarka5_2

Taaak! Ben is the best :D:D:D

elfka77

Nie mam pojęcia dlaczego ,ale Jack z Losta mnie po prostu wk***ia

ana_lucia_cortez

Czasem mnie dziwi, że ludzie piszą: 'uwielbiam Lost, ale Jack mnie nie obchodzi'. Przykro mi, że muszę was rozczarować, ale Jack to główna postać i jeden z niewielu (jeśli nie jedyny) o którym możemy z pewnością powiedzieć, że dotrwa do ostatniego odcinka. Locke dał się poznać jako najbardziej związany z mitologią serialu i najważniejszy z rozbitków, ale coś mi mówi, że to na Jacku skupią się najważniejsze wątki w ostatnim sezonie. W końcu to nasz bohater ;)

ana_lucia_cortez

0_0


ty go nie lubisz


hahahahha..




lecz mózg

to najlepszy z najlepszych aktorów

King_SX

Ja też go nie znoszę z serialu lost. Każdy nowy odcinek to moja nadzieja że wreszcie go uśmiercą. Mam dosyć patrzenia na tego wielkiego gnoja za którego się uważa. Oglądam lost bo jest zajebisty, a on tylko psuje ten film.

ana_lucia_cortez

moją ulubiona postacią w Lost jest Ben ale Jack tez jest niezły :)))

agniecha_2000

Wiem, że wg większości Jack jest wkurzającą postacią i jak ktoś na niego nie przeklina to szanuję czyjeś zdanie... Ale musicie przyznać, że niemogłoby być Lost bez Jack'a. ;)

weronelka

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooo

ana_lucia_cortez

Dziwne jest dla mnie, że rola Jacka jest tak przez wiele osób negatywnie
oceniania. Jest to mój ulubiony bohater w tym serialu, i ciężko mi byłoby
wyobrazić sobie Lostów bez doktorka. Jak dla mnie jest to najbardziej
prawdziwa postać w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones