Matthew RhysI

Matthew Rhys Evans

7,4
4 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Rhys

czy oon jest naprawde gejem?? w serialu Brothers & Sisters i w Love and Other Disasters jest nim wiec duzo na to wskazuje:) ale nie wiem tego :)

marta_grzyb_ek

też się nad tym zastanawiałam ;-) ale czy jest czy nie i tak pozostanie słodki ;-)

marta_grzyb_ek

Kiedyś oglądałam jakieś jego zdjęcia w necie i pod jednym z nich był podpis "Matthew Rhys and his boyfriend" - ten jego domniemany chłopak był nawet ładny - to pamiętam. Ale z drugiej strony przeczytałam też ostatnio, że parę lat temu był chłopakiem Sienny Miller więc sama już nie wiem...

marta_grzyb_ek

Odpowiedź brzmi: nie. Niestety :) Otóż w dodatkach do DVD z pierwszym sezonem aktorzy i scenarzyści komentują niektóre z odcinków. Matthew również się tam udziela, a w czasie omawiania jednego z odcinków mówi że on gejem nie jest. Prawdą jest natomiast, że mieszka(ł) przez dłuższy czas ze swoim kolegą pod jednym dachem i to również media odbierały jako jednoznaczny sygnał. No ale niestety, chłopak jest hetero :)

synupl_2

Ja też niedawno przeczytałam, że spotykał się ze Sienną Miller, więc to rozwiało moje wątpliwości. Trzeba mu jednak przyznać, że w "Brothers & Sisters" i w "Miłość i inne nieszczęścia" był bardzo przekonujący ;-)

marta_grzyb_ek

Pewnie! Przecież każdy aktor, który gra geja tak naprawdę nim jest;P

marta_grzyb_ek

Pewnie! Przecież wiadomo, że każdy aktor grający geja jest nim również w rzeczywistości;P

użytkownik usunięty
aneczka_89

dlaczego piszecie, ze niestety nie jest gejem?

Nie wszyscy tak napisali. Poza tym chyba można to odbierać na zasadzie jak by ktoś powiedział: "szkoda, że Rupert Everett JEST gejem" - if you know what I mean ;-)

użytkownik usunięty
Bissst

rozumiem ;)
masz racje xD

za krotki ;/

marta_grzyb_ek

No u nas Jacek Poniedziałek jest ( niestety ) gejem ,a gra w filmach hetero. Więc nie zawsze to że odgrywa taką role oznacza jego orientacje ;)

marta_grzyb_ek

w "Very Annie Mary" również gra geja;)

marta_grzyb_ek

Wiecie co wam powiem? Sam jestem gejem i dostaje fixumdyrdumizacji :) z dochodzeniem do tego czy ktoś jest czy też nie jest odmiennej orientacji sexualnej. To jego/jej prywatna sprawa i nie powinno się tego dociekać. Sam jestem ujawniony wobec rodziny i bliskich. A decyzja ta łatwa nie była. A co dopiero kiedy ktoś jest aktorem czy aktorką. Ja ich za decyzję Publicznego Ujawnienia się bardzo podziwiam i szanuje. Koniec i kropka. O taka -> .

StatusQuo

"dostaje fixumdyrdumizacji " hahaha dobre ! Oczywiście że jest to jego indywidualna sprawa, wielu aktorów nie ujawniło się w obawie o swoją karierę i to jest zrozumiałe . Trzeba mieć jaja żeby to zrobić , bo jednak ryzykują wszystko , mimo że świat już jest inaczej nastawiony do homoseksualistów to zawsze znajdzie się ktoś komu to bardzo będzie przeszkadzać i będzie robił wszystko żeby komuś życie uprzykrzyć . Ty też miałeś sporo odwagi mówiąc o tym rodzicom , ja jeszcze się na to nie zdobyła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones