Max Minghella

Max Giorgio Choa Minghella

6,9
5 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max Minghella

Max bardzo podobał mi się w "Agorze", oglądałam z Nim jeszcze trzy filmy, ale z nich go nie zapamiętałam.

Czy nie uważacie, że w późniejszych momentach "Agory" wyglądał podobnie do Marka Ruffalo? Ponieważ bardzo mi go przypominał. ;)

Tak czy siak, zapowiada się niezły aktor.

Agie

Dokładnie. Także zwróciłam uwagę na dość spore podobieństwo w "Agorze" między tymi dwoma aktorami. Od momentu, gdy Davus zaczął chodzić z zarostem bardzo przypominał Ruffalo :)

Phonetique

Dokładnie od tego momentu mi go przypominał, ale bez zarostu też wygląda trochę jak Marka.

Cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłam ;).

Agie

a mi przypomina Rafaela Nadala ale Ruffalo wcale. za mało męski jest

olafia88

Kto jest za mało męski? Bo mi się Nadal bardzo podoba :) (szkoda, że nie wygrał US Open w tym roku).

Agie

Max jest za mało męski. Taki chłopiec z twarzyczki. A Nadalowi to absolutnie niczego nie brak. ach... szkoda ze nie wygrał US Open, ale Novaka też lubię więc nie rozpaczam.

olafia88

Ja fanką Djokovica nie jestem ani za nim nie przepadam, ale każdy ma swoją opinię.
Max mi się dosyć podoba, ale Rafa bardziej, choć szczerze mówiąc obydwaj mają swoje plusy i nie zamierzam ich porównywać ;p.

Agie

Toż to jest młode chłopię, lat 25 czy 26. Jeszcze ma czas aby zmężniec. Poza tym strasznie chudzieńki jest. Za to głos ma jak najbardziej męski o bardzo przyjemnej barwie.

EwaMonika

Zgadzam się. Mi taki DiCaprio czy Pitt zaczęli się podobać gdy mieli już po 30-tce, a byli oni najbardziej uwielbiani w młodym wieku.
Max jak dla mnie jest w sam raz :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones