Meghan Markle

Rachel Meghan Markle

7,4
4 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meghan Markle
sweet_anger

Chyba że dojdzie do rozwodu. Wtedy zapewne producenci z Hollywood będą się zabijać o to aby mieć w obsadzie Księżną.

sweet_anger

Zawsze można liczyć że wycieknie jakas sekstasma :)

Lantis

XD

Lantis

noooo to jest myśl ;D

sweet_anger

Harry i William wystąpili w "Ostatnim Jedi" w strojach szturmowców (tyle że ostatecznie wycięto ich z filmu), więc szansa na gościnny występ w jakiejś produkcji istnieje.

dansty

xDD

sweet_anger

wg mnie cale szczescie ze nie przestanie grac,dla mnie ona sztuczna jest...ten sztuczny wymuszony usmiech w tym serialu..taki podstepny...dziwie sie ze ksiaze Harry polecial na nia...szkdoa mi go..jeszcze go oskubie z kasy i ucieknie jak znudzi jej sie ksiazece zycie :D ona powinna byc skromna jak Kate A NIE wydawac kase na prawo i lewo na najdrozsze ubrania za ktore placi rodzina Harrego.

maja9128

myślisz że ona nie ma pieniędzy po graniu w takim serialu jak suits

marcin_lendzion

Dokładnie Marcin.Myślę,że Megan za 1 odcinek Suits mogła kasować jakieś 300 - 500 tysięcy dolarów, albo i więcej.

maja9128

co ty laska cpalasXDDD serial a rzeczywistosc, umiesz odrozniac? na podstawie jednej roli twierdzisz ze oskubie ksiecia z kasy i ucieknie, podczas gdy po wystepie w tak dobrym serialu pewnie ma spora sumke w banku

oliwiak81

Tak sądzę:) każdy ma prawo się wypowiedzieć na jej temat.

maja9128

?? Ale chyba nie na podstawie serialu ;)

użytkownik usunięty
sweet_anger

Oj tam, może ją Ela puści ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sweet_anger

I dobrze

sweet_anger

Dobra, myliłam się xD

sweet_anger

Żadna strata. Zaczęłam oglądać Suits i aktorka z niej marna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones