Meisa Kuroki

Satsuki Shimabukuro

7,2
50 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meisa Kuroki

Cuuuuuuudoo ! Piekna i kawaii ;] Japonki sa najsliczniejsze

koziolek7

Zgadzam się Japonki są najśliczniejsze:):):)

hitmanV

Może nie NAJśliczniejsze. A Polki? :D
Ale ona jest bardzo, bardzo ładna. Niestety nie mogę jej ocenić, bo nie widziałam żadnego filmu z jej udziałem...

I_am_a_Bad_Girl

a ja tak nie uważam polki też nie są. najpiękniejsze są tajki i chinki

I_am_a_Bad_Girl

polki nie są najpekniejsze skąd komuś przyszło do łba :?

hitmanV

a ja tak nie uważam polski też nie są. najpiękniejsze są tajki i chinki

koziolek7

Eeeeee, koreanki są najładniejsze:)

Robson

Ki-yong Lee jest bardzo ładna- to chyba jedyna koreanka jaką znam. A jednak nie! Hee-seon Kim też jest ekstra.
Ale nie zapominajmy o chinkach- Ziyi Zhang, Maggie Cheung lub Cecilia Cheung.

I_am_a_Bad_Girl

Hee-seon Kim widziałem w filmie "Mit", ale w tym przypadku z obsady najbardziej przypadła mi do gustu hinduska Mallika Sherawat.

Robson

Po prostu Azjatki (i Azjaci) są najładniejsi:D

Lladia

Nie mogę sobie przypomnieć żebym widział ładniejszą Azjatkę od M.Kuroki *.* nawet trudno sobie taką wyobrazić...

emtec

zajrzyj na: http://yui-life.com/gallery/v/idol/reina/
(Reina Tanaka)

użytkownik usunięty
Robson

Również jestem za Koreankami, nie wiem co za geny one mają ale są poprostu prześliczne (chociażby Song Hye-kyo, Son Ye-jin, Jun Ji-hyun, Kim Hyun-joo, Shin Min-a i wiele wiele innych- wystarczy przejrzeć hancinema.net) Choć paskudnie wyglądają w mocniejszym makijażu i złej fryzurze.
Japonki owszem niektóre ładne są jak chociażby Kuroki czy Maki Horikita ale mnie osobiście większość (przynajmniej ta którą widzę w filmach i dramach) jakoś się nie podoba...Nie wiem jak to określić.. Mają zbyt delikatne rysy które łatwo "zepsuć" nie takim nosem, brodą itd.. To samo Japończycy są jacyś tacy za delikatni..

koziolek7

Oj będziemy się sprzeczać, czy japonki, koreanki, chinki lub tajki są najładniesze... Ogólnie rzecz biorąc Azjatki to esencja kobiecości :D

koziolek7

oj tak, zakochałem się od pierwszego wejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones