Mel FerrerI

Melchior Gaston Ferrer

6,9
447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Ferrer

Hmm...

użytkownik usunięty

Aktor technicznie poprawny. Z tym że kompletnie sztuczny, bez charyzmy. Coś jak Olivier. Nie mógł pogodzić się z wielkością żony.

Zgadzam się. Uważam, że Ferrer był bardzo sztywny, sztuczny i drewniany.
W tylu filmach, gdzie go oglądałam, nigdy nie był gwiazdą i nigdy nie przykuwał uwagi. W "Wojnie i pokoju" został jak zwykle przyćmiony przez żonę i Henry Fondę.

Stacy

A ja się nie zgadzam. A jak miał zagrać syna takiego strasznego ojca.
Dlatego grał takiego sztywnego i drewnianego, pozbawionego uczuć w dzieciństwie i niezrozumianego w dorosłości. Dopiero w scenie śmierci pozbył się nabytej sztuczności. Sądzę, że doskonale wczuł się w rolę. A w Lili byl wzruszający w swym kalectwie i pragnieniu miłości.
Po latach obejrzałam ponownie Wojnę i Pokój i tak to zobaczyłam.
Ale może się mylę.
Pozdrawiam

Także się zgadzam .Według mnie był słabym aktorem .Zawsze grał tak samo , jego kreakcje nie zmieniał się . Był monotonny i drewniany.

W końcu ktoś krytykuje Oliviera. I słusznie. Owszem, w przypadku obu par to kobiety górowały w aktorstwie i przekonają mnie żadne frazesy o wielkości Pana Laurenca.

użytkownik usunięty

Miał przebłysk talentu w odc ,,Columbo-Rekwiem dla upadłej gwiazdy'' gdzie grał oślizgłego dziennikarza, specjalistę od plotek na temat gwiazd filmowych. Kiedy droczył się z Anne Baxter to aż iskry szły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones