Melissa GeorgeI

Melissa Suzanne George

7,3
3 197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa George

Poprę osobę która tu tez dostrzega podobienstwo miedzy jolie a george.Oglądając "Piąty wymiar" odrazu miałem takie skojarzenia...Ta dupa jest wykapaną Jolie z papy:) hehe

użytkownik usunięty
pawcio8611

W Lie To Me w niektórych scenach też mi ją przypomina, a w Amityville nawet przez moment nie zauważyłem podobieństwa (z resztą do tej pory nawet nie widziałem, że to ona tam grała). ;)

pawcio8611

"Ta dupa jest
wykapaną Jolie z papy" Pięknie to ująłeś ;-)

użytkownik usunięty
pawcio8611

mnie się kojarzy z miley cyrus

e tam cyrus to chyba tylko zęby !!! a mi nie chodzi o zęby tylko o wielkosc oczu o kształt oczu o te wielkie usta MEGA PODOBNA DO ANGELINY

użytkownik usunięty
pawcio8611

no nie wiem, George ma ładne usta ale w niczym nie przypominają ust Angeliny. Może nos ma trochę podobny. No ale rozumiem, ze tak Ci sie kojarzy,bo ja czasem też tak mam ,że ktos mi kogoś diabelnie przypomina, mimo ,że inni ludzie nie widzą żadnego podobieństwa. Ale George to dla mnie akurat ładniejsza wersja M.Cyrus

nie przypominają ust angeliny ale są tez wielkie Oczy ma identyko jak Jolie Naprawde jest strasznie zblizona do ANGELINY JOLIE...

użytkownik usunięty
pawcio8611

OK NIECH CI BĘDZIE :D :)

pawcio8611

a ja myliłam ją zawsze z naomi watts. teraz już trochę mniej, bo obejrzałam więcej filmów z jedną i drugą, więc zaczęłam je odróżniac, ale na początku myślałam, że to jedna i ta sama osoba :) z jolie nie widzę nawet cienia podobieństwa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones