Michał Koterski

6,4
12 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Napisałem dwa słowa "Michał Koterski". Oddałem prawie pustą kartkę i dostałem 5. Nauczycielka uzasadniła to tym, że lepszego przykładu w polskim kinie po prostu nie ma.
Są wprawdzie dzieci aktorów na siłę wpychane w różne filmy, ale one zazwyczaj mają jakiś warsztat i coś sobą reprezentują. jest też jeden, który pomimo nazwiska nie potrafi grać, ale tego znów ojciec przestał wpychać do filmów, kiedy się połapał, że syn talentu nie ma.
W przypadku Michała Koterskiego, wszyscy wiedzą, że grać nie potrafi, ale wszyscy wiedzą, że tak długo jak tatuś będzie robił filmy, to synalek będzie w nich grał choćby po trupach. Z tym, że z każdym filmem te role są coraz bardziej epizodyczne, bo w końcu nawet miłość ojcowska ma swoje granice.
Zresztą, choćby zagrał epizod, to nazwisko się pojawi, a gażę zainkasuje i w końcu o to chodzi. A że widz nie będzie chciał oglądać, to nie problem, przecież za produkcje filmowe w tym kraju płacą podatnicy.

prowrocek

Albo ta pani nauczycielka miała tylko zastępstwo i tak naprawdę to była od WF-u,albo Twoją placówką edukacyjną jest szkoła specjalna to i wymagania wobec uczniów niezbyt wysokie.
Ale piątki mimo wszystko gratuluję.

mikesz6

Wybitna odpowiedź

mikesz6

Albo, albo:
Cała ta opowieść o dwusłowowym wypracowaniu jest zmyślona.
Nie pomyślałeś o tym?

prowrocek

Smutne, ale prawdziwe. Zastanawia mnie, co Koterski zrobi, kiedy jego wiekowy ojciec odejdzie. Stary koń, ma na utrzymaniu konkubinę i dziecko, a nie ma nawet matury ani zawodu. Będzie mu bardzo ciężko, kiedy straci ojca i źródło utrzymania.

ava40

Ma jeszcze Wojewódzkiego

darekperlinski

No i Szturów z pobliska.

ava40

Akurat maturę to ma.
Studiował scenopisarstwo w Łódzkiej filmówce.

prowrocek

A ten drugi, którego ojciec nie wpycha to kogo masz na myśli?

Patianna

Jest taki jeden bardzo popularny aktor. Jego syn zagrał bodajże w dwóch filmach. Okazał się beztalenciem totalnym. Następnie próbował swoich sił w muzyce i też bez sukcesów.
Później zaczął ojca szantażować i powiedział coś w stylu:
-"Kiedy powiem prawdę o ojcu, to nie będzie już dla was bohaterem"
Po tych słowach ojciec się od niego odciął, zamknął mu całkowicie drogę kariery i młodego nie widać.
Zniknął z mediów całkowicie.
O ile wiem, pracował przez jakiś czas na magazynie i ładował ciężarówki.

prowrocek

Mogę wiedzieć o kogo chodzi? Nie mogę skojarzyć ciągle

barteku12

No to trudno.

prowrocek

A to nie tu miało być.

prowrocek

Trudno, to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi - jakoś tak leciało to powiedzenie.

barteku12

To może ja pomogę ;)
Powyższy opis skojarzył mi się tylko z jedną osobą, za to bardzo wyraziście - Rafał Olbrychski, syn Daniela.

xobevil

Też od razu pomyślałam o Olbrychskim :)

xobevil

No i fajnie. Dzięki. Przynajmniej Ty jeden/jedna nie robisz z tego jakiejś wielkiej tajemnicy:)

xobevil

Chociaż z drugiej strony, to jednak nie do końca mi pasuje do niego ten opis "prowrocka" i jego "dwa filmy" :)



Rafał Olbrychski - Filmweb
Rafał Olbrychski – Wikipedia, wolna encyklopedia


Ale kto wie. Może to jednak o Rafałka tu chodziło:)

prowrocek

Nie możesz napisać wprost o kogo chodzi? Tak po prostu? Zamiast niepotrzebnie robić z tego wielką tajemnicę. Totalnie bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones