Michał Koterski

6,4
12 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

nic wiecej. Tata wkrecil w biznes beztalencie. Gra "Kaśke" w pierwszej miłosci. Jest tragiczny

lipen

Zgadza się! Totalne aktorskie beztalencie. Tatuś wkręcił, synuś zarabia, a motłoch ma klaskać i bulić.

lipen

Trzeba naprawdę być kretynem by zagrać w "Pierwszej miłości", a jeszcze większym, żeby zagrać pedała w takim serialu.

lipen

Na szczęście zupełnie się zaćpał i stracił ochotę na dalszą karierę. Na szczęście dla nas widzów, oczywiście.

lipen

Dodałbym jeszcze, że oprócz zerowego talentu aktorskiego, ma denną dykcję. Urodą też nie grzeszy... Nie ma w nim nic, co by go predystynowało do takiej sławy. Gdyby nie ten tatuś...

lipen

dokładnie, jeden z najgorszych aktorów, nie nadaje sie do żadnego filmu ;/

lipen

Dokładnie ogólnie PM to tragedia jak i inne polskie Wesołowskie,Pawlickie,i inne beztalencia z młodego pokolenia aktorów polskich to wyróżnia się chyba tylko Bartosz Żukowski czyli Waldek z Kiepskich

Ruben_fw

Oczywiście mówie tu o nowych odcinkach Pm bo starsze odcinki były dobre.

lipen

Nie zgodzę się. W serialu "Pierwsza miłosć" gra bardzo niesmiałego, zahukanego biednego misia. W rzeczywistośći jest nadmiernie pewny siebie i wyjątkowo wyszczekany. Na tym poleca aktorstwo. :)

lipen

Chciałem napisać dokładnie to samo ale cieszę się ze nie muszę. Brak mi słów. Nie da się oglądać tego faceta. Mam na myśli jego ‚aktorzenie’.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones