Michał Lesień

5,2
1 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Lesień

Szkoda, że będzie garował za prochy i napaść na funkcjonariusza ;P

grzyb

heh dali tyle informacji na WP że nie sposób nie rozszyfrować że Michał L to właśnie on :)

grzyb

Aresztowany a skazany to lekka różnica, nie wolno od razu kogoś skazywać na wine :P Nie wiadomo jak było, jaki motyw itp.

grzyb

Za żadne prochy, hola.

Vincent_Malloy

no właśnie, od kiedy marihuana to prochy ;p

okruszyn

Marihuana to świństwo które powinno być zakazane na wieki wieków !! Jeżeli palisz - idziesz siedzieć
Co do tego aktora - nigdy go nie lubiłem, ie przemawia do mnie :/

elte18

Skrajny nacjonalizm to jeszcze gorsze świństwo. Za to, to dopiero powinni zamykać. Najlepiej z bandą murzynów w ciasnej celi :)

dran

Hehe dobre dran - w pełni popieram; mogę dodać jedynie, że klawiszami powinni być ortodoksyjni Żydzi :D

użytkownik usunięty
elte18

Zgadzam się. Jak również papierosy i alkohol.

Od razu zdelegalizujmy czekoladę (otyłość zabija), pojazdy spalinowe (spaliny nas trują), telewizję (bo psuje oczy), gry komputerowe i masturbację (bo prowadzą do nałogu). Zabrońmy wszystkiego - i nie będzie niczego jak to mawiał Kononowicz.

I albo to on sam napisał post powyżej, albo ktoś na jego poziomie intelektualnym.

użytkownik usunięty
dran

Dlaczego przechodzisz w skrajność ;-) papierosy= niedorozwinięcie płodu, choroby płuc itp, alkohol= pozbawienie się godności wątroby życia(samochód) rodziny.
Czekolada w nadmiarze cukrzyca otyłość to fakt w minimum polepszenie procesów myślowych samopoczucia itp, samochód= zanieczyszczenie powietrza introdukcja(transport ogólnie) to fakt ale zyski z dostawą żywności materiałów przemysłowych transportem ludzi przewyższają minusy, telewizja= obniżenie więzi społecznych (problemy ze wzrokiem jeżeli masz radzieckie tv dzisiejsze nie są aż tak szkodliwe) ale za to rozwój (programy popularnonaukowe informacje) produkcja endorfin (filmy rozrywkowe), gry komp= strategie rozwijają logikę a "strzelanki" refleks chirurgów totalny idiota myli fikcje z prawdą więc gry nie wpływają na zachowanie jako takie (dziecko szuka zainteresowani w przypadku ignorujących go rodziców więc to problem z wychowywaniem nie z grami), masturbacja= endorfiny prymitywna potrzeba seksualna ;-)

Dlatego tylko krytykuje alkohol narkotyki i marihuanę papierosy. to wg mnie powinny być towary zakazane lub z gigantyczną akcyzą itp.

Twierdzisz że czekolada w małych ilościach poprawia samopoczucie i nie szkodzi. Alkohol pity sporadycznie też nie szkodzi, a nawet może pomóc (np na nerki).

A co ci przeszkadza w marihuanie nie wiem. To że uzależnia? Wszystko nadużywane uzależnia.
Ale zażywana sporadycznie (tak jak czekolada) może dać duże korzyści.
Pomaga przy bezsenności, braku apetytu, migrenach, rozluźnia i eliminuje stres, blokuje ataki u osób z epilepsją lub zespołem Tourette'a, itd, wszystkich zalet nie jestem w stanie wymienić. Przede wszystkim jednak relaksuje i nie wywołuje agresji jak na przykład alkohol.

Wszystko z umiarem jest dla ludzi. A zakazy i tak niczego nie rozwiązują. Pomyśl nad tym.

użytkownik usunięty
dran

To wg Ciebie jaka dawka alkoholu jest zdrowa dla organizmu?
Widzisz Ty nie rozumiesz czemu przeszkadza mi marihuana a ja nie rozumiem przyzwolenia na ów substancję (dlaczego grupa ludzi jest tak zafascynowana tym narkotykiem). "Ale zażywana sporadycznie (tak jak czekolada) może dać duże korzyści." Jakie? Bo ja dostrzegam utrudnioną ocenę sytuacji mogąc doprowadzić do wypadku oraz fałszywe doznania emocjonalne. "wszystkich zalet nie jestem w stanie wymienić" jeżeli to lek wszech czasów (złoty środek doskonały na wszystko) to dlaczego nie jest w powszechnym użyciu jak polopiryna itp. Rozumiem znaczenie zastosowania w tych przypadkach które podałeś ale zauważ że są skuteczniejsze zamienniki które mogą działać na konkretną jednostkę chorobową. "Przede wszystkim jednak relaksuje i nie wywołuje agresji" reakcje ludzi są różnorodne nie możemy przewidzieć jak narkotyk wpłynie na pacjenta czy go pobudzi czy "uśpi" w przeciwieństwie do leków. "Wszystko z umiarem jest dla ludzi" jak cykuta prawda?
Dlaczego sądzisz że zakazy nie rozwiązują niczego? Przecież oprócz niewielu "rewolucjonistów" reszta społeczeństwa podporządkowuje się nakazom i przepisom bez słowa protestu czyż nie tak jest?

"Przecież oprócz niewielu "rewolucjonistów" reszta społeczeństwa podporządkowuje się nakazom i przepisom bez słowa protestu czyż nie tak jest?"
prawo jest przestrzegane jeśli ludzie rozumieją i PODZIELAJĄ zasadność przepisów. Same sankcje nie powodują przestrzegania prawa. Czyni to wewnętrzne przekonanie obywateli że prawo jest dobre, chroni wartości ważne dla społeczeństwa. Także nieuchronność kary wpływa motywująco.

użytkownik usunięty
None200

A co z obawą przed złamaniem teoretycznie bezsensownego prawa? Też wymusza posłuszeństwo tylko z niewielkim poczuciem niesprawiedliwości w porównaniu z przepisami "usprawiedliwionymi". Wszystko zależy od wielkości wymiaru kary (dożywocie lub kara śmierci ewentualnie wysokie sankcje finansowe).

nie wysokość sankcji a nieuchronność ukarania wpływa na przestrzeganie.

None200

reszta poprostu woli wódę od maryhy

grzyb

domyśliłam się że chodzi o niego nie wiem tylko tego Jakuba który to ale chyba Wesołowski...

Priscilla22

Nie Wesołowski - Wieczorek. U Wesołowskiego wiek by się nie zgadzał.

katrina_15

http://www.filmweb.pl/person/Antoni+Kr%C3%B3likowski-614274 - Drugi awanturnik
http://www.filmweb.pl/person/Jakub+Wieczorek-71114 - trzeci kolega od narkotyków

No elita polskiego aktorstwa chciałoby się rzec.

Kamiskl

heh królikowski grał nawet "chłopaka z marihuaną" w och karol 2. za bardzo się chyba wczuł w rolę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones