Michał Mikołajczak

6,0
1 703 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Mikołajczak

Widziałam go jako Hamleta w Teatrze Stu, jest niesamowity, gra świetnie, widac, że daje z siebie wszystko.
Obawiam się jednak, że może byc oceniany przez pryzmat ślicznej buzi i przez to niedoceniany. Pięknemu trudno w życiu.. ;)

essita

jako Horacy przy boku Szyca też wypada genialnie!

ania93x

Jako Horacy wypada raczej bardzo przeciętnie, stanowi dobre tło. a śliczną buzię to i owszem, chłopak ma. do popatrzenia sobie w sam raz :)

yuki0202

Ale jakie tło, najważniejszy Horacy jakiego widziałem, naprawdę po spektaklu pamięta się bardziej jego niż kogokolwiek, poza samym Hamletem. I to bez jakichś zwracających uwagę środków aktorskich.

essita

zgadzam się, jako Hamlet świetny

essita

Jestem świeżo po tym wspaniałym spektaklu i powiem tak - MATKO CTHULHU, CO ZA KREACJA! Niezwykle przejmująca gra aktorska.

Ps. Wiem, że raczej odzewu nie będzie, ale nie orientuje się ktoś, czy można się natknąć na jeszcze jakieś porządne przedstawienia z udziałem pana Mikołajczaka?

PotC_Fan

Gra również w "Weselu" na scenie Teatru Stu, polecam :)

_zabka_

Dzięki wielkie. Niestety nie wiem, czy wyrobię się z terminami. :(

essita

Mnie się "Hamlet" za bardzo nie podobał, ale on grał świetnie. "Wesele" też widziałam, ale akurat grał Kwiatkowski. :-)

essita

Też widziałam go w "Hamlecie" w Teatrze Stu (swoją drogą, najlepszy teatr w Krakowie) i był niesamowity. Świetna interpretacja postaci Hamleta, wkładał tyle pasji w tę grę, tyle emocji. Do tego bardzo dobry głos, znakomicie nim operował. Trudno nie zauważyć doskonałych warunków fizycznych - wysoki i przystojny, po prostu dobrze się go oglądało. Zresztą wszyscy aktorzy z tej sztuki spisali się wspaniale, Ofelia niesamowita, król Klaudiusz - genialny. Spektakl jak najbardziej polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones