Michał Milowicz

7,7
19 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Milowicz

Dlaczego? Bo nadaje się do polskich komedii w przeciwieństwie do często powtarzających się wiecznie aktorów polskich takich jak Szyc czy Karolak. A i w Kac Wawa jako jedyny moim zdaniem trzyma poziom, bo Szyc albo Karolak, czy ten Mariusz Pujszo to tragedia!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

no nie mogę się zgodzić. jak dla mnie w Kac Wawie wszyscy wypadli świetnie, nawet Szyc i Karolak, za którymi nie przepadam.

Milowicz, aktorzyna o wygladzie spasionego alfonsa do odgrywania scen kopulacji z tirowkami.
Czemu wszyscy poslcy aktorzy z mlodego pokolenia sa tacy spasieni i nie maja za grosz talentu?
Te spasione miernoty trzy - Karolak, szyc , Milowicz moga lizac stopy Olbrychskiemu czy Englertowi!!!!

lalique21

Za wybitny to on nie jest, ale tragiczny również nie! A co do najlepszych polskich aktorów to najlepszy jest Bezapelacyjnie Marcin Dorociński z młodszym Stuhrem!

AdamBayern01

Co do Dorocińskiego, świetny aktor grający w bardzo dobrych produkcjach. W przeciwieństwie do takiego Karolaka ma facet klasę i go szanuję. Swoją drogą teraz leci serial "Pakt". Dorociński gra w nim dziennikarza śledczego uwikłanego w jakąś aferę. Podobno bardzo dobry thriller sensacyjny. W wolnym czasie będę musiał obejrzeć :)

użytkownik usunięty
lalique21

Ale z Ciebie laleczka.

lalique21

43 lata to rzeczywiście aktor młodego pokolenia...

lalique21

Olbrychski OK! Ale Englert? Nieciekawy gość, wiecznie taki sam ironiczno-głupkowaty pajac... Żaden aktor z niego.

lalique21

Może maja zła dietę, ale Kowalewski też za chudy nie jest. Pamiętaj, ze Milo nigdy nie uważał się za lepszego od naszych legend. Po prostu pasuje do komedii

Szyc wypadł świetnie w Kac Wawie? Ciekawe, że przepraszał za udział w tym gniocie ;x

użytkownik usunięty
Cililing

Przepraszał, bo na nim wymusili. To co miał zrobić?

Przepraszał, bo biorąc udział w tej parodii stracił szacunek wielu widzów.

Cililing

Poważnie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Poważnie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Jak dla mnie Kac Wawa i tym podobne filmidła to marne naśladowanie płytków zachodnich filmów. Po prostu zero.

Ku*wa Kac wawa to ścierwo, jak komuś się to podoba to naprawdę jest jebnięty, takie filmy są dla nizin umysłowych

AdamBayern01

Dobrze napisane, on naprawdę pasuje do komedii i potrafi rozśmieszyć, w przeciwieństwie do Borysa czy Karolaka. W Kac Wawie był najlepszy, obok niego moim zdaniem dobry był też Zbrojewicz, recepcjonista i o dziwo Koterski

Dzika_Cecylia

Dlaczego, większość z was ma go za słabego aktora ?( nie zarzucajcie mi ze jestem fanem transformersów albo innego gniotu-bo nie jestem)
gra karolak powie cos "śmiesznego " PUŁ (specjalnie z błedem) Polski zachwycona, patrzą na Milowicza -ale pajac . widzieliście nową reklame McDonald mój burger ? te człowiek zjadł wszystkie obecne reklamy :D

solitarius_lupus

Karolak wszedzie to Karolak a Milowicz :D McDona*** mój burger -ulubiona twarz :D hahah :D

solitarius_lupus

Ale to było chyba nie do mnie - ja napisałam, że go lubię!

Dzika_Cecylia

tak :D sorry jeśli poczułaś się dotknięta :D

solitarius_lupus

Nie, spoko.Po prostu lubię Milo w filmach

Dzika_Cecylia

ja też go lubię za śpiewanie, za chłopaków nie płaczą, za poranka kojotę. Szkoda że tak mało gra, fajny jest.

kinomanka_13

Zdecydowania za mało! Szkoda, bo lata lecą

Dzika_Cecylia

Kac wawa to chłam, ci co tam grali to debile , a ci co to oglądali i chwalą to jeszcze więksi debile , margines społeczny

AdamBayern01

u mnie ma gwiazdkę więcej za jodłowanie w "Rogatym ranczu" :)

AdamBayern01

Popieram! W Chłopakach... ,w Kacu... czy Poranku... był nie do podrobienia!

AdamBayern01

Ja mam odwrotne zdanie. Może Milowicz nie zagrał tak tragicznie, ale co najwyżej przeciętnie to samo tyczy się Pawlickiego, jeżeli chodzi o Szyca i Karolaka to nie można powiedzieć że wypadli beznadziejnie np. Karolak udawał Włocha w bardzo dobry komediowy sposób to samo tyczy się Szyca który tak naprawdę od początku do końca prowadził cały film i był przekonujący w swojej roli dodatkowo miał o dziwo swoje najlepsze momenty. A jeśli chodzi o tego Mariusza Pujszo zagrał średnio lecz był taki sobie.

AdamBayern01

Ja mu też daję dychę wbrew temu, że gościu wkurza wielu ludzi. Tymczasem fakty są takie, że to postaci kreowane przez niego są wkurzające, bo pewnie tak wynika ze scenariuszy. Milowicz jest angażowany do tych postaci, bo umie tak zagrać, a zatem gra dobrze i tu jest całe sedno

AdamBayern01

Powiedz to jeszcze raz oglądając ostatnie filmy, to w czym gra to gówno totalne, dla bezmózgów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones