Michał Milowicz

7,7
18 993 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Milowicz

Według mnie ten aktor się zmarnował. Bardzo mi się podobał jego głos w Rogatym Ranczu, zwłaszcza jak jodłował.

kicek3

Też mi się wydaje, że zaprzepaścił najlepsze lata swojej twórczości. Trochę szkoda, gdyż do roli gangstera pasuje idealnie. Osobiście lubię tego aktora.

kicek3

Tak, w Rogatym Ranczu był genialny, nikt inny nie zrobiłby tego lepiej.

kicek3

z tego co pamiętam to jodłował w "Czerwonym kapturku ....." ale RR nie oglądałem.

kicek3

Ostatnio oglądałem Rogate... i zachwyciło mnie jego jodłowanie. Wspaniały głos i wielki talent. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś pokaże swoje możliwości, bo chętnie bym posłuchał więcej jak jodłuje.

bucinek

ja go uwielbiam za komedie a najbardziej za chłopaków nie płaczą i za poranka kojota do łez mnie bawi tymi rolami.

kinomanka_13

Tak masz racje :)) Gral kiedys w klasykach polskiego kina ktore Bawia do dzisiaj a niektore teksty do dzisiaj sie cytuje :) ale niestety ze on tam zniknol I ze tam malo sie pojawia Na ekranie :(

kicek3

Dlaczego zmarnowany? Zagra wiele nieśmiertelnych ról!

kicek3

Dlaczego zmarnowany? I nie pytam zaczepnie/obraźliwie.... zaznaczam!

cOOba

Zmarnowany to nie, ale faktycznie w młodości więcej grał i to są epickie role. To oczywiście nie jego wina, raczej dyrektorów castingu, może nieskutecznego agenta. Nie wykorzystano jego potencjału i ogromnego talentu. Od dłuższego czasu komedie kręcone są przez monopolistów, jak TVN albo Polsat. I trzeba tu dodac, ze to nie są zadne komedie tylko twory komediopodobne z naciskiem na wątki romantyczne. Z kiepskim scenariuszem, slabą rezyserią i montaze. Jedynie zdjęcia i dobór muzyki sie broni. Za to balony nadmuchane do granic możliwości. Dawniej aktorzy mogli sobie pomarzyć o takich stawkach za dzień zdjęciowy, jak dzisiaj. A mimo to tacy aktorzy jak chociażby Milowicz to były absolutne gwiazdy 20 lat temu, pomimo zerowej promocji. Scenariusze byly wartkie, ciekawe, dialogi rozpisanie perfekcyjnie. Jakiś czas temu puściłam sobie Chłopaki nie płaczą i ku mojemu zdziwieniu to był jeden wielki cytat rozpisany na 1,5 h. Każda scena jest kultowa, a dialogi dokładnie zapamiętane i wielokrotnie powtarzane. Nie mieli pieniędzy takich jak dzisiaj, grali często we własnych ubraniach, nikt nie gwiazdorzył, po każdym dniu zdjęć szli się upić i obgadać kolejny dzień zdjęciowy i to były piękne czasy, a nie to co teraz. Aktorki pędzą na sesje na instagrama, treningi tańca z gwiazdami czy inne pierdoły

tolerancja91

Szkoda, że nie da się "dać lajka" do odpowiedzi, bo Twoja zdecydowanie zasługuje na polubienie.

tolerancja91

Ale on ma też specyficzną fizjonomię i nie do wszystkich ról pasuje, ale kilka kultowych ról rzeczywiście zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones