Michał Milowicz

7,7
19 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Milowicz
krolowa_sniegu_2

Ktoś musi takie postacie grać...

Istari

to fakt

krolowa_sniegu_2

gość jest aktorem - wciela sie w role, jeśli tak bardzo Cie przekonał znaczy że jest zajebi*8sty

Istari

"Grać"? A nie "być"?

krolowa_sniegu_2

moim zdaniem, jest super!!! Bardzo naturalny i bezpośredni.

angel_falls

sprawdza sie w tych rolach niewatpliwie :D

krolowa_sniegu_2

Przecież to naczelny buracco polskiego kina, symbol polskich lat 90. Jedynie do takich ról sie nadaje - cwaniaka w białym podkoszulku z grubym łańcuchem na szyi i kletą na nadgarstku, który jeździ Lublinem do Reichu robić biznesy na tamtejszych kartoflach.

Raskolnikow89

Jakże trafny opis pana Milowicza, dziękuję za wyręczenie. Od siebie tylko dodam, iż szkoda mi tego aktora, wysoko nie mierzy i zgadza się na żałosne role.

miewam__koszmary

a ja myśle że dla was dobre role to tylko w dramatach, ewentualnie komediach zabarwionych inteligencją, a wasz odbiór jego aktorstwa w tych filmach -hmm tak zajeb**e zagrał postać która miał zagrać, że jestescie jak te emerytki które zaczepiają Hanie Mostowiak ,Pani żyje ? :D hehe

krolowa_sniegu_2

On jest beznadziejny jak paczka gwoździ :) Pierw chciał być Elvisem ale mu sie nie udało teraz ,,,, jest taki bezpłuciowy:)

monib_filmweb

I tak jest o kilkaset klas lepszy od szyca, karolaka, kota i całej tej zgrai bezpłciowych amatorów, którą przesycone jest współczesne kino polskie.

springerok

racja

springerok

Też jestem zmęczony Szycem, Karolakiem i Kotem, ale twierdzenie, że Milowicz jest od nich lepszy jest zwykłym wylewaniem pomyj. Milowicz to aktorskie zero, a Szyc i Kot są dobrymi aktorami - po prostu wszędzie się pchają. Karolak - fakt, kiepski.

boolion

w sumie szyc i kot tak, tylko jest chyba przesyt tego pierwszego, wszedzie go pchaja.. a na karolaka nie moge patrzec;/

krolowa_sniegu_2

Karolak jest z tej samej gliny co Milowicz.

Dassanar

Karolak zawsze gra Karolaka ,nawet nie umie zagrać pajaca ... a Milowicz klasa ten gościu jakby zakładał skóre :D

solitarius_lupus

Co kto lubi. Dla mnie zawsze gra dość podobnie.

krolowa_sniegu_2

Jest średnim aktorem moim zdaniem, nie nadaje się do pierwszoplanowych ról ale do grania w rolach drugoplanowych jest całkiem dobry.

mk34

te jego zalosne teksty w kac wawa sa nie do zniesienia
ten film jest gorszy niz wyjazd integracyjny

mSado

od poczatku bylo pewne ze ten film bedzie porazka ;/

krolowa_sniegu_2

No właśnie. Trudno powiedzieć czy to wogóle aktor - w każdym filmie wygląda tak samo i gra tak samo. Takiego właśnie jasia - przygłupa. Moim zdaniem nawet to mu nie wychodzi. Przecież od aktora wymaga się czegoś więcej.

krolowa_sniegu_2

ale dobrze mu to wychodzi szczególnie w chłopakach syna szefa mafii (muszę cię zabić tata mi kazał - genialne) i nieźle zagrał w poranku producenta

niszcza

Mianowicie Brylanta? :D

AdamBayern01

Naprawde nie wiem nie rozumiem nie znam się , ten gościu gra to tak autentycznie że aż mnei nerwy bolą że nie dostał nigdy innej roli by pokazać swoje możliwość, kazdy wyżej wymieniany aktor częściej wymawia dialogi jak się wciela w postać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones