Michał WiśniewskiI

Michał Wiśniewski

6,1
160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Wiśniewski
ronjeremy7

niby z jakiej racji?

The_Indygo

Podobają mi się niektóre jego piosenki,a poza tym to porządny facet,z charakterem,który w dzieciństwie nie miał w życiu łatwo.

ronjeremy7

porządny facet? czy można nazwać faceta, który w 2012 wziął ślub po raz 4 i do tego ma 4 dzieci, które zostawił praktycznie same, bez ojca?
no i również sprzedaż 'biletów' na swój ślub... no na prawdę, wzór porządności
oraz po 3. to jest strona filmweb, a nie piosenkarzeweb, wiec oceniamy tu aktorstwo

The_Indygo

Jeśli chodzi o to jakim jest aktorem to widziałem go w filmie Lawstorant i moim zdaniem zagrał nieźle i skoro jego sylwetka jest na Filmwebie to oceniam ją.Chyba jestem nie na bieżąco,bo nie słyszałem by zostawił dzieci,jeśli tak to pewnie są matką,a on ma przecież nową żonę i nie może się rozdwoić.I co z tego że brał ślub 4 razy,może ty też kiedyś weźmiesz rozwód z żoną.A ta sprzedaż biletów na ślub,no cóż,trzeba jakoś zarabiać pieniądze :)

ronjeremy7

dobra, dobra, wymuszone argumenty ;> ale nie ma co się kłócić :>
aha. i jak już to musiałabym się rozwieść z mężem. jestem kobietą. a na pewno się nie rozwiodę.

The_Indygo

Pożyjemy,zobaczymy :) ja też nie lubię się kłócić,wolę miłość niż wojnę,pozdrawiam :)

ronjeremy7

Tak.., tak jak to Antygona powiedziała: Przyszłam współkochać nie współnienawidzić. :)

The_Indygo

Dobre,może być :)

The_Indygo

Wiesz co, jak już piszesz takie bluzgające komentarze, to najpierw sprawdź autentyczność durnot, które tu wypisujesz. W 2007r. Wiśniewsi rzeczywiście sprzedawał bilety na swój ślub z Anną Świątczak w Las Vegas, ale tylko po to, aby PIENIĄDZE ZE SPRZEDAŻY BILETÓW PRZEKAZAĆ NA DOM DZIECKA W GROTNIKACH, W KTÓRYM SIĘ WYCHOWAŁ. Na ślub z Dominiką Tajner nigdy w życiu nie sprzedawał żadnych biletów, a jeśli wierzysz plotkarskim brukowcom, to mi Cię po prostu żal. I jeszcze jedno, owszem, uważam, że faceta nawet który 10 razy bierze ślub, można nazwać porządnym człowiekiem. Liczba małżeństw chyba nie jest jedyną składową bycia porządnym człowiekiem, nieprawdaż?

doyna

oh... już mam dość tej dyskusji...
nudzi mnie.
chodziło mi o ten ostatni ślub, tzn. z 2012 r. A czy Michał Wiśniewski zdementował tę plotkę? Jeśli tak, to bardzo przepraszam i proszę pokaż mi dowód.
A co do zawierania tylu małżeństw, nie wydaje mi się, aby to świadczyło pochlebnie o człowieku.

The_Indygo

Zapraszam na oficjalny profil na fejsbuku Michała Wiśniewskiego oraz na oficjalny profil jego żony, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Poczytaj archiwalne wpisy gdzie obydwoje dementują plotki zarówno o sprzedawaniu biletów na ślub jak i o zaproszeniu na niego byłych żon Michała (co zresztą zdementowała sama Mandaryna, co jest najlepszym potwierdzeniem, że były to dziennikarskie kłamstwa). Dominika również zagroziła Super Expressowi, że wystosuje pozew za zniesławienie tego typu pomówieniami. Krzysztof Rutkowski został zaproszony na ślub i na 2 tygodnie przed ceremonią udzielał wywiadu i został zapytany, czy on również musiał kupować bilet na ślub Dominiki i Michała, detektyw stwierdził, że nic mu nie wiadomo, ale jeśli plotki się potwierdzą, to on nie zamierza się zjawić na ślubie, bo Wiśniewski za nisko by wtedy upadł. Najlepszym kolejnym dowodem na to, że plotka o biletach była kłamstwem, jest fakt, że Krzysztof Rutkowski wraz ze swoją ówczesną narzeczoną Luizą, pojawili się na ślubie Wiśniewskich.
Co do Twojego ostatniego zdania to zgadzam się, nie świadczy to pochlebnie, ale nie można na podstawie tej jednej kwestii o nikim wyrabiać sobie opinii, takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

ronjeremy7

Popieram. Z całym szacunkiem dla zawodowych aktorów, ale Wiśniewski jak na kompletnego amatora, w filmie "Lawstorant" zagrał lepiej od ikony polskiego kina - Zbigniewa Buczkowskiego. Zdobył mój szacunek tą rolą i też dostał ode mnie dychę. Można go nie lubię prywatnie, ale talent aktorski koleś ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones