Michał WiśniewskiI

Michał Wiśniewski

6,1
160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Wiśniewski

Po prostu. Mam do niego wielki sentyment. Co prawda jego dzisiejsze piosenki nie są już takie wspaniałe jak kiedyś, ale co poradzić?

zawieszone

Cieszę się że jest choć jedna osoba, która nie nawyzywała Michałowi na tym forum, pozdrawiam:D

moonica19

I ja

zawieszone

Nie wiem co mną kierowało gdy pisałam ten temat.
Cofam, to co powiedziałam. Tzn. że go lubię.

zawieszone

nie wiem czego w nim nie lubice!
głupia Doda ma wyzszą opinie.
nie znacie go a tak gadacie?
ja tez nie znam i dlatego szanuje ,bo nie oceniam powierzchownie

siostry96

"głupia Doda ma wyższa opinie"
"nie oceniam powierzchownie"

konsekwencja - bezcenne

zawieszone

Zgadzam się, mam to samo. i wiecie co? mnie boli w tym wszystkim jedna rzecz... gdy Michał był najpopularniejszym artystą w Polsce, gdy zarabiał największe pieniądze i gdy sprzedawał najwięcej płyt kochała go cała Polska. Teraz, gdy Jemu się nie wiedzie, ludzie się od Niego odwracają, odchodzą. To piekielnie boli, że tak mało PRAWDZIWYCH FANÓW/WIELBICIELI przy Wiśniewskich zostało. Ja jestem fanką od 2001 roku. Byłam zakochana w Michale jeszcze gdy był po rozwodzie z Magdą, a Marta tańczyła w Ich Troje. Uwielbiałam go tak samo, jak Martę poślubił i ona mnie też urzekła swoją osobą. Teraz, gdy jest z Anią, wciąż kocham Go tak samo, tą "fanowską" miłością:) Jest dla mnie wielki przez to, co osiągnął, przez to, jak traktuje wspaniale fanów, przez to, jak bardzo dba o dzieci z domów dziecka o ubogich i potrzebujących. KOCHAM GO, I ZAWSZE BĘDĘ GO KOCHAĆ, BO... MYŚLĘ, ŻE JESTEM WŁAŚNIE JEDNĄ Z TYCH "PRAWDZIWYCH".

doyna

możemy zakończyć ten temat?

w poprzedniej wypowiedzi źle to ujęłam. chodziło mi o to, że nie lubię jego dzisiejszych piosenek. to jaką jest osobą, zbytnio mnie nie obchodzi.

zawieszone

Zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones