Michał WiśniewskiI

Michał Wiśniewski

6,1
160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Wiśniewski

Ich Troje to czyste dno i nic po za tym gdzie pojawiła się prawdziwa muzyka ludzie ja ich za bardzo nie znam ale uważam że Wiśniewski szpanuje swoim niedorobionym niemieckim i jaki to on nie jest ..nienawidzę go i pozdrawiam anty fanów

LOve_tOM

A Tokio Hotel to jeszcze większe dno. Dno dna...!!!!!!!!

LOve_tOM

Dla mnie dno to Wiśniewski, Mandaryna, Heigl i Tokio Hotel razem wzięci...Przepraszam, ale zawędrowałam na nieodpowiednie forum. Normalnie nie obrażam ludzi, więc już sobie idę...pozdro:)

LOve_tOM

Twoja wypowiedz mnie smieszy. Fan Th pyta sie gdzie podziala sie prawdziwa muzyka?? To jest załosne. Ja zwykle naprawde jestem tolerancyjny, mily i do zycia ale jak widze takie komeny to krew mnie zalewa.

ExOblivione

Tak Ich Troje, Mandaryna, Tokio Hotel - to samo DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Niecierpie ich- przepraszam za te wykrzykniki.

LOve_tOM

A pamiętam jak kiedyś caała polska uwielbiała ich troje he he:)) ja tam nie słucham takiej muzyki ale żeby go zaraz nienawidzić? to niee

Nathalia

Ja też pamiętam:). Ich dwóch pierwszych przebojów bardzo lubiłam słuchać. Ale to było zanim zaczęto ich ciągle pokazywać w TV. Wcześniej nawet nie wiedziałam jak zespół wygląda. Kiedy się dowiedziałam, mój zapał nie miał szansy się rozwinąć:))))). Stała maniera ich "show" mnie przygnębia. Lubię teatr, ale nie aż do tego stopnia i chyba raczej nie ten nurt teatralności:).

Jorjan

Fajnie, że po wyglądzie zespołu oceniasz ich muzykę :)
Życzę powodzenia...

Mademoiselle

Jak napisałam, któraś z ich pierwszych piosenek ładnie nawinęła się na moje ucho. Potem zobaczyłam ich w TV. Twoja krytyka może ci wydać niesamowicie inteligentna, ale tak się składa, że to jak ten zespół prezentuje się na wizji to jest jeden z czynników, który przeszkadza im w porządnym kompanowaniu. Od kiedy "brylują" w TV, mam wrażenie że Wiśniewski skupił się na robieniu dramatycznych gestów zamiast na trzymaniu się nut, a sama muzyka jest raczej dodatkiem do videoklipów - stąd bez obrazka trudno ich muzyki słuchać. A sam obrazek w boleściwym wykonaniu Ich Troje wcale mi się nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones