Michael BeckI

John Michael Beck Taylor

6,2
175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Beck

Mało ról ten aktor zagrał, ale jakże charakterystycznych i różnorodnych. Spokojny i opanowany przywódca gangu w 'The Warriors', albo szalejący za marzeniami młody malarz w 'Xanadu'. W dodatku twarzowe podobieństwo do Heatha... (tzn. na odwrót ;) no i R.I.P. Heath)...

Bruce_Lee

ja zawsze byłam zachwycona jego rolami! są naprawdę bardzo charakterystyczne ... potrafił rewelacyjnie dokonać, wymaganej przez scenariusz, metamorfozy...
ja uwielbiam go przede wszystkim z filmu "Alcatraz: The Whole Shocking Story"
http://www.filmweb.pl/film/Alcatraz+The+Whole+Shocking+Story-1980-88003

pamiętam jeszcze inne role... niestety, nie zawsze potrafię skojarzyć i powiązać je poprawnie z tytułami filmów... mam np. na myśli taką metamorfozę po zgwałceniu i zabiciu dziewczyny, kiedy Beck grał człowieka, który miał widzenie (chyba w więzieniu???) i po tym objawieniu uznano go za proroka...
ale nie podaję tytułu, aby nie popełnić haniebnej gafy, bo oglądałam już tak dawno...
ogólnie bardzo lubiłam tego aktora! moim zdaniem świetnie gra!

przy okazji serdecznie pozdrawiam bruce'a :) - jestem fanką Bruce'a Lee od SP:)

bruce1940

Michael grał jeszcze w filmie 'Ostatni ninja' z 1982... chociaż ten film jest raczej kiepski. A ten z widzeniem mógłby być ciekawy...
W sumie to oglądałem dwa filmy Bruce'a, ale lubię tego typu klimaty :)
Pozdrawiam :)

Bruce_Lee

"odkryłem" go przed chwilą w The Warriors, ale musiałem już wcześniej gdzieś widzieć. W każdym razie naprawdę bardzo dobre wrażenie na mnie też zrobił rolą Swan'a. Szkoda cholera że nie zawsze na szerokie wody wypływają ci co powinni.

Bruce_Lee

A mnie on przypomina Andy Gibba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones