Michael Champion

Michael Campbell

6,7
298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Champion

Najbardziej zapadł mi w pamięć w... "Pamięci absolutnej". Niestety 2 lata temu zmarł - do uzupełnienia biografii - ur. 3.11.1946 w Anderson, Indiana,, zmarł 16.06.2021. R.I.P

pstrykant

O od trzech lat mongoły z filmjebu nie są w stanie tej informacji umieścić pod jego nazwiskiem... Ten portal to już syf . Jak Netflix albo HBO czy inni zapłacą to i napisane jest. W innym przypadku zero informacji.

zatkaokakao

Masz sporo racji - przypadkiem co rusz natykam się na aktorów, którzy tutaj mają po 90 lat i więcej, tyle, że od kilku już nie żyją...

pstrykant

Żeby tylko. Zauważyłem też, że byle (totalnie nie znany) aktor lub aktorka z USA zamknie oczy to tutaj wielkie halo i artykuł na głównej a jak odchodzi polski aktor to nie potrafią słowem napisać... Jeden z ostatnich przykładów to ( nazwiska w tej chwili nie pamiętam) ten, który grał Szpulę w Vabanku. Przez tydzień codziennie sprawdzałem czy coś napiszą. Nic. Zero

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones