Michael Fassbender

8,1
69 479 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Moja ulubiona to Archie Hicox w "Bękartach wojny"! Oczywiście on w ogóle jest zaj... aktorem, nie przypominam sobie żadnej jego kiepskiej roli, ale ta postać i scena w piwnicznej knajpce są moje ulubione - to był majstersztyk

kapitan_nemo_xxxx

Oh tak! Zdecydowanie! To były najbardziej emocjonujące kilka minut w filmie :)

Ojej, nie jestem w stanie wybrać najlepszej roli. Każda z nich miała coś w sobie, nawet w najgorszych filmach. W Prometeuszu był bezbłędny w swoich ruchach, w X-menach wyciągałam razem z nim ręce i absolutnie kocham Magneto, dla Głodu niesamowicie zmienił swoje ciało, w Zniewolonym z tą brodą... ahh! I w tym filmie, gdzie nosił sztuczną głowę - MAJSTERSZTYK!!!! Zresztą cokolwiek bym tutaj nie wymieniła to nawet kilka minut Fassy'ego na ekranie poprawia wszystko. Weźmy na ten przykład Wedding Bells (sorki nie mogę sprawdź poprawności tego tytułu, a podejrzewam że jednak źle go wpisałam T.T ), gdzie pojawił się praktycznie na chwilę, ale za to jakie miał ruchy taneczne! I nagle taki słaby film staje się czymś. Oh! I jeszcze pamiętajmy o krótkometrażówkach, zwłaszcza o tej w pralni jak uroczo podrywał tą dziewczynę :3 Cute.

Nadienn

Ah shame. Zapomniałam o najważniejszej roli! Jane Eyre! Pan Rochester i jego oczy..... Tylko dla tych oczu mogłabym oglądać ten film miliony razy.

PS/ Wedding Belles (taniec), Things I Notice, Thing's You See (krótkometrażówka) oraz Frank (sztuczna głowa).

Nadienn

Dzieki za wyczerpującą odpowiedź! Fajnie czyta się przemyślane komentarze ludzi, którzy żyją filmem, a nie hejtem, co na tym portalu się niestety dość często zdarza. A co do wyboru ról, to rzeczywiście, wybór jest naprawdę trudny!!! Ja też nie dałbym rady podać tej jednej. Pozdrawiam!

kapitan_nemo_xxxx

Moim zdaniem wyróżniająco zagrał w "Głodzie". Generalnie jest dobrym aktorem, tylko często trafia do obsady jakichś dennych filmów (jak dla mnie np. "Pierwszy śnieg" czy "Adwokat" to dość słabe filmy), nawet jak w obsadzie są inni nieźli aktorzy. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz ucieszy moje oko w jakimś porządnym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones