Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Ej zna ktoś jakiś film w którym została wykorzystana muzyka i piosenki Michaela? Nie chodzi mi o te filmy biograficzne o Michaelu, tylko filmy W ktorych nie występował Michael a jego piosenki były wybrane przypadkowo.
Michael ma piosenkę "Childhood" caly czas mam wrażenie ze ona pochodzi z jakiegoś filmu.

saska_a

Piosenka Beat it jest wykorzystana w scenie w barze w filmie " Powrót do przyszłości II " ;p
Krótki kawałek, ale daje uśmiech na twarzy i sprawia, że jeszcze bardziej lubię tą trylogię ;))

Sonya____filmaniak

w filmie "Uwolnić orkę" (nie wiem która część...) pojawia się "Will you be there"

Sonya____filmaniak

Okej dzięki. Nie ogladalam tego filmu więc nie widzialam. Jak byś znała jakieś inne filmy to pisz :)

saska_a

W pierwszej części "Uwolnić orkę". Nie widziałaś nigdy "Uwolnić orkę"? Toż
to prawie nie możliwe...

saska_a

Piosenka "Childhood" została wykorzystana w filmie "Uwolnić orkę 2". W teledysku Michaela występuje Jason James Richter, który w filmie gra główną rolę. Pozdrawiam :)

gosia1907

w filmie Zemsta frajerów , w scenie imprezy leci w tle Thriller ;)
heh i dlatego mały plus dla tego filmu , mimo ze głupi

gosia1907

w filmie Zemsta frajerów , w scenie imprezy leci w tle Thriller ;)
heh i dlatego mały plus dla tego filmu , mimo ze głupi

gosia1907

w filmie Zemsta frajerów , w scenie imprezy leci w tle Thriller ;)
heh i dlatego mały plus dla tego filmu , mimo ze głupi

gosia1907

w filmie Zemsta frajerów , w scenie imprezy leci w tle Thriller ;)
heh i dlatego mały plus dla tego filmu , mimo ze głupi

gosia1907

w filmie Zemsta frajerów , w scenie imprezy leci w tle Thriller ;)
heh i dlatego mały plus dla tego filmu , mimo ze głupi

gosia1907

w filmie Zemsta frajerów , w scenie imprezy leci w tle Thriller ;)
heh i dlatego mały plus dla tego filmu , mimo ze głupi

saska_a

W "Godzinie szczytu II" Chris Tucker śpiewa "Don't stop till' get enough". I robi ten wykop złą nogą xD

imdreaming

Mnie sie tez przypomniało. Ogladalam kiedyś film "dzisiaj 13 jutro 30" w filmie była piosenka Jacksona "thriller". tam do niej tańczyli, a jak była reklama w telewizji to w tle leciał Thriller:)

Tyle ze jak sprawdzam na necie listę piosenek do tego filmu to o thrillerze nie wspomieli. ;/ chyba ze ja tak widzialam :P hehe

saska_a

ten film ogladalam bardzo dawno to Zapomniałam dodać ze to wlasnie dzięki niemu i dzięki temu ze tam lecial thriller dostałam takiego hopla na punkcie jacksona ;d
A thrillera jeszcze bardziej polubiłam odkąd go kiedyś pierwszy raz słyszałam:P

imdreaming

W "Godzinie szczytu" pojawia się piosenka "Another Part Of Me" oczywiście z
albumu MJa "Bad"

saska_a

W "Powrót do przyszłości III", w scenie, gdzie kowboje atakują Marty'iego w saloonie (knajpa kowbojska;d), gdy w niego strzelają, Marty zaczyna tańczyć moonwalk i nucić pod nosem "Billie Jean", a kowboje zachwycają się jego tańcem ;D ;) http://www.youtube.com/watch?v=62SDj0s8_3Q

saska_a

i jeszcze w odcinku Simpsonów http://www.milanos.pl/film.php?cat=67&id=10515 i jeszcze w jakimś odcinku South park był Michael, ale nie pamiętam w jakim ;), tylko, że tam nie był on postawiony w różowym świetle :/

saska_a

- Amerykański serial Głowa rodziny odwoływał się kilkakrotnie do Michaela Jacksona

- W odcinku Prick Up Your Ears widzimy młodego i dorosłego Jacksona w reklamie płatków

- W odcinku Saving Private Brian Michael Jackson, pośród innych gwiazd, pojawia się na rozdaniu nagród Grammy

- W odcinku Stewie Loves Lois Stewie przyznaje się, że zeznawał przeciwko Michaelowi Jacksonowi

- W odcinku Meet the Quagmires Cleveland ubrany jest w kurtkę z "Thrillera" i tańczy układ do koncertowych wykonań "Billie Jean"

- W odcinku Deep Throats scena, w której Cleveland demoluje taksówkę jest nawiązaniem do teledysku do "Black or white".

- W odcinku The Courtship of Stewie's Father widzowie w Disneylandzie oglądają film Kapitan Świt z Michaelem Jacksonem w roli głównej.

- W odcinku Brian Does Hollywood Michael Jackson jest gościem bankietu dla innych gwiazd.

- W odcinku Fast Times at Buddy Cianci Jr. High Stewie najpierw wykonuje robo-taniec, a następnie moonwalka.

- W filmie Gliniarz z Beverly Hills, Eddie Murphy przedstawia się w hotelu jako redaktor magazynu Rolling Stone i twierdzi, że będzie przeprowadzał wywiad z Jacksonem. W tym samym filmie, Murphy mija dwóch mężczyzn ubranych w słynny strój z teledysku do piosenki "Thriller".

- W filmie animowanym Mrówka Z tytułowy bohater tańczy moonwalka.

- W Aniołkach Charliego Drew Barrymore wykonuje moonwalka przy akompaniamencie "Billie Jean".

- W Nowych Szatach Króla II widzimy fragment układu tanecznego z "Thrillera" oraz moonwalka.

- W filmie animowanym Shrek 2 Pinokio tańczy w stylu Michaela Jacksona.

- W filmie Operacja ALF słyszymy frazę: "Alf nie wyróżniałby się tylko przy Michaelu Jacksonie".

- W filmie 'Od wesela do wesela' jeden z bohaterów nosi kurtkę z "Thrillera" i cekinową rękawiczkę z "Billie Jean".

- W filmie Love and basketball słyszymy utwór "Candy girl" zespołu Jackson 5.

- W serialu Świat według Bundych bohaterowie śpiewają swoją wersję "We are the world"

- W alternatywnym zakończeniu filmu Terminator 2: Dzień sądu (dostępnym w wersji DVD) padają słowa: "29 sierpnia 1997 roku przyszedł i odszedł. Nic ważnego się nie wydarzyło. Michael Jackson skończył czterdzieści lat". Tak naprawdę, Jackson skończył wówczas 39 lat.

- Michaela Jacksona sparodiowano w filmie Straszny film 3.

- W filmie "Dziś 13, jutro 30" jest wykonywany układ z "Thrillera".

- W kreskówce Mroczne przygody Billy'ego i Mandy Billy, kiedy pojawia się ich największy wróg, mówi, że to Michael Jackson.

- W filmach z serii Godziny szczytu z udziałem Chrisa Tuckera i Jackiego Chana mamy kilka nawiązań do Michaela Jacksona:
` w części pierwszej Chris Tucker tańczy przy "Another Part Of Me"
` Carter i Lee (postacie grane przez Tuckera i Chana) kilkakrotnie podają się za Tito i Michaela Jacksonów
` w 'Godzinach szczytu 2 Chris Tucker śpiewa i tańczy do "Don't Stop 'Til You Get Enough". Tucker jest jednym z bliskich przyjaciół Michaela Jacksona.
` w trzeciej części Chris Tucker kieruje ruchem naśladując Jacksona.

- W serialu Sześć stóp pod ziemią bohaterowie rozmawiają o roli Michaela Jacksona w Czarnoksiężniku z Krainy Oz. W tym samym serialu, gdy Keith zatrudnia się w firmie ochraniającej VIP-ów, która rzekomo ochraniała m.in. Jacksona.

- W filmie Młodzi gniewni słychać remix "I want you back"

- W filmie Asterix kontra Cezar trener gladiatorów mówi: "Nie ruszaj się jak Michaelus Jacksonus"

- W filmie Zemsta frajerów bohaterowie puszczają utwór "Thriller"

- W filmie Crooklyn słyszymy "ABC" i "Never can say goodbye" Jackson 5 oraz widzimy młodego Michaela Jacksona.

- W serialu Skazany na śmierć, C-Note mówi przez telefon: "A Michael Jackson jest jeszcze czarny".

- W filmie Oszukać przeznaczenie, jeden z bohaterów patrząc w kostnicy na zwłoki mówi, że zmarły jest "wypacykowany jak Michael Jackson".

- W filmie Włoska robota słyszymy utwór "ABC".

- W Miodowych latach bohaterowie nawiązują do parku rozrywki na Bemowie, którego budowę miał sfinansować Jackson.

- W filmie Wykiwać klawisza Opiekun i Switowski rozmawiają o małym Michaelu Jacksonie.

W filmie Uwolnić Orkę wykorzystano utwór "Will you be there". W drugiej części użyto "Childhood".

- W kreskówce Jerry i paczka, jeden z bohaterów zapytany o to, kto wynalazł telefon, odpowiada "Michael Jackson".

- Artysta pojawia się też w filmie Faceci w czerni II.

- W Nagiej broni Leslie Nielsen grający Franka Debina wykonuje moonwalka podczas meczu bejsbola.

- W szóstym odcinku serialu 13 posterunek Czarek twierdzi, że każdy może się wybielić, skoro i Michael Jackson mógł.

- W filmie Powrót do przyszłości, Emmetow Brown wchodzi do baru, w którym w telewizorze jest wyświetlana reklama, z Michaelem Jacksonem śpiewającym do "Beat It". W tym samym filmie w innej scenie wiszą z nim plakaty.

majakson

Jeszcze w "Światła Sceny (Center Stage)" :)

majeczka999

a włąsnie apropo filmów
Ogladał ktoś Moonwalkera? Ja sie zawiodłam , fajne teledyski ale fabuła tutaj jest żadna , nie wiadomo o co chodzi , zlepek tylko teledysków i jakieś krótkie rozmówki od czasu do czasu.Co chwila mi się chce śmiać z Joego Pesci i z tych dzieci , któe tylko drą się Michael a sam michael....jego głosik nie pasuje do jakiejkolwiek gry , byłby z niego kiepski aktor z tego powodu ale jak zaczyna śpiewac to rozwala , wymiata i jest super.Ogladajac Moonwalkera , zastanawiam sie skad w takim drobnym faceciku z takim prawie komicznym głosem brało sie tyle energi i taki niesamowity wokal.Co innego kiedy mówił a co innego kiedy śpiewał.To tak duża róznica jak miedzy ziemią od słońcem.

IKnowWhatYouAre

IKnowWhatYouAre mam małe pytanie- ja zawsze chcialam pooglądac Moonwalkera. Nie wiesz skąd można go ściągnąć?

Lorraine

proponuje obejrzeć w czesciach na you tubie , na pewno bedzie , ostatnio obejrzałam własnie.

majakson

Kurcze, dobry/dobra jesteś :)
*Jeszcze w kilku odcinkach "On, ona i dzieciaki" jest mowa o Michaelu, a Michael Kyle czasem nawet tańczy w stylu Michaela Jacksona.
* W "Sprzedawcach 2" tańczą do piosenki Jackson5 - Abc.
* W "Nie zadzieraj z fryzjerem" na dyskotece Zohan puszcza "Somebody's Watching Me"

dreamscometrue

ja właśnie nie dawno poprosiłam koleżanke żeby mi załatwiła ten film;)
Fajnieby było zabaczyć ten film;]
pozdrawiam

saska_a

Który film chciałaś żeby koleżanka Ci załatwiła ?

dreamscometrue

Obejrzyjcie sobie to , zupełnie inaczej po tym się patrzy na MJ.

części:

1
http://www.youtube.com/watch?v=Tw98lN-wxXA&feature=related
2
http://www.youtube.com/watch?v=6xhRjD_mGrU&feature=related
3
http://www.youtube.com/watch?v=e2hQmfM2YHQ&feature=related
4
http://www.youtube.com/watch?v=woUybanuFkc&feature=related
5
http://www.youtube.com/watch?v=NRkNlN4-WFA&feature=related
6
http://www.youtube.com/watch?v=UdPGOGlxrmc&feature=related
7
http://www.youtube.com/watch?v=T31e_hzxf9Y&feature=related
8
http://www.youtube.com/watch?v=-QIyhq_kfcE&feature=related

9
http://www.youtube.com/watch?v=W8K4KuC8Fp8&feature=related



IKnowWhatYouAre

do dreamscometrue poprosiłam koleżanke o film "Moonwalker"

saska_a

Ahaa...Ja właśnie widziałam go w częściach na youtubie, ale jakiś taki dziwny był. I ktoś dodał film po niemiecku, więc lipa. I jeszcze ktoś napisał, że Michael miał "niemalże komiczny głos" - nie zgadzam się. Właśnie miał śliczny głos. Taki delikatny i w ogóle...Jak słyszę jego wypowiedzi, to mi się normalnie chce płakać.

dreamscometrue

Trochę późno, ale CAŁKOWICIE i w 100% popieram Twoje zdanie o Jego głosie!!! Mam te same odczucia;)))

IKnowWhatYouAre

Tak..to cała prawda o Michaelu :)
Był na prawdę uczciwy i kochał dzieci ;*

IKnowWhatYouAre

Ten link został usunięty. Czy mogłabyś/mógłbyś opisać co tam było, bądź dać inny link?

saska_a

childhood ma bardzo podobne nuty do "Pure imagination" ( Willy Wonka i Fabryka Czekolady)

saska_a

W filmie dla dzieci ''Megamind'' ( po polsku Megamocny ) z 2010 jak się nie mylę jest piosenka '' Bad ''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones