Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson
davinci_l

pewnie żadna, bo w polsce mieszkają sami sku*wysyny i mają w dupie Majkiego.

Vampire19

Polskie na pewno nie , chyba ze tvn24 , można iczyć na Sky news i cnn

użytkownik usunięty
davinci_l

Stawiam na tvn24 i CNN xO
I to bedzie jakos tak o 19:00 - 20:00 (?)

użytkownik usunięty

Niektózy ludzie powinni żyć wiecznie ;( x(

na cnn o 19:00 :) nie wiem jak w polskich stacjach

użytkownik usunięty
janet1

Ej, mogę zadać głupie pytanie? xD
CNN International(live) i CNN to są dwie różne stacje tak? xO
<haha> Bo czuję się przez to zakłopotana. x)

użytkownik usunięty
davinci_l

Na tej stronce bedzie mozna ogladac:
http://www.jacekdudzic.eu/

Nie jestem pewna czy psychicznie wytrzymam ten pogrzeb:-(
A z tą transmisją w Warszawie to już w ogóle nie wiem co będzie.W trójce mówili, że szykuje się niesamowity tłum, przy czym najbardziej boją się reakcji nie tyle antyfanów, co fanatyków Michaela. Boją się po prostu poważnych zamieszek, a one na pewno będą.
Na gronie też nie mogę się dogadać, ludziom puszczają nerwy,nie wiadomo co ma się odbyć, o której, itd.
Także jak ktoś chciał jechać, to trzeba się szykować na randkę w ciemno:-/

Ekranizacja

nie sądze ze antyfani sie odezwa w takie sytuacji to juz trzeba byłoby miec równo nasrane w głowie... szacunek do zmarłego i zwykłe ludzkie współczucie nie powinno byc obce żadnemu człowiekowi... a propo pogrzebu jak zobaczę transmisje moze dopiero uwierzę ze odszedł, nadal to do mnie nie dociera!!!

davinci_l

No taaak oczywiście że tvn24
I znowu się zacznie...w kolo Macieju. Dali sobie spokój na kilka dni. W poprzednim tygodniu już było tego mniej. teraz od środy będą się znowwu podniecać i tak przez następne 5-6 dni...tyle że pogrzebem...tak jakby już w Polsce nie działo się nic ciekawego. Bo to jednen gwiazdor co zmarł? Będzie ich więcej każdy umrzeć musi. tyle że o połowie tych którzy umrą niedługo nie będa tak całymi dniami trąbić.

EM_DE_KE_AS

to nie oglądaj tv jak ci to tak przeszkadza, po co szukać sobie na siłę powodów do zdenerwowania proponuje wyjść z domu i unikać mediów kłopot z głowy ;]

annagiex

Czy ty myślisz, że ja caly czas w domu siedzę?
O co ci chodzi?
Człowiek wraca po pracy chce sobie wiadomości z kraju obejrzeć - i co?

EM_DE_KE_AS

I żebyś mi tu znowu nie wyjeżdżała z poradami...

A co do Michael - uwielbiam jego piosenki
I nie zrozumiałaś o co mi chodziło - ja mogę obejrzeć jego pogrzeb - oczywiście. Tylko trochę za długo o tym mówią w tv. I tyle. Za długo i za często ale to nie moja sprawa.

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Dobra, skoncz juz.
Zamknij twarz i nie piernicz wiecej.

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Albo w ogóle najlepiej popłacz się z powodu że mówią o M. Jackson'ie.
To naprawde okropne. Nie rozumiem jak oni mogą.
Masakra totalna
Tak porycz sobie. -.-'''

hhahha dobre

<za krótki za krótkiii bala bla kblabkjhgswjdxhsscd>

annagiex

Dziękuję za odzew i za informacje. Do wszytkich, którzy są znudzeni, jest im obojętne, albo denerwuje ich, że media wspominają i wspominać będą MJ i informują o śmierci artysty radzę wyjechac na wakacje, nie włączać kanałów informacyjnych i wyrzucić z siebie ta sporą dawkę jadu.
Strasznym nie taktem jest wypowiadać się w tak karygodny i obleśny sposób o zmarłym.
Michael Jackson to wielka postać muyzki rozrywkowej oraz wspaniały człowiek!

davinci_l

Wiesz, ale ci ludzie po prostu tym żyją. Nie ma Michaela, więc teraz nad nami będą się pastwić.Tu znowu zaroiło się od tematów,które gdy czytam,nie mogę powstrzymać łez.Już nawet nie chodzi o MJa,ale w ogóle ta jawna nienawiść jest straszna.Ja się po prostu boję ludzi takich jak np.ten Lobot czy ten mały blaster - bo widzę jak bardzo mogą nienawidzieć innych.
Dlatego ponawiam apel: nie reagujcie bo szkoda nerwów:-(

Ekranizacja

Łatwiej zobaczyć w innych, geja, pedofila niż w sobie oszołoma i wykolejeńca emojonalnego. Uważam, że chamstwo trzeba tępić, a konstruktywna polemika powala zmienić charkter innych. Niektórzy plują tutaj jadem, gdyż są bezkarni. Tak na prawdę nie mają zdania i nie wyważają swoich opinii, a to dlatego, że nie myślą racjonalnie tylko hormonalnie. Żywię nadzieję, że gdy przestaną dojrzewać to poziom inteligencji emocjonalenj i nietylko u nich wzrośnie!;)

davinci_l

Fakt, trzeba je tępić. Ale ja siedząc tu od tygodnia z hakiem i pisząc w kółko to samo, już po prostu tracę nadzieję:-(Już nie wiem co i jak mam pisać żeby dotarło.
Podziwiam Cię za trzymanie jeszcze nerwów na wodzy:-)

Ekranizacja

Jak pewnie zauważyłeś jestem wycofany w rozmowach z tymi inteligentami; na prawdę do niczego to nie prowadzi. Stoczyłem na Filmwebie już kilka płomiennych rozmów i uwierz mi, że może to trwać tygodniami i do konsensusu się nie dojdzie.
Mam pytanie, może znasz na nie odpowiedź? Czy to prawda, że przed oficjalną ceremnią pogrzebową odbędzie się prywatny pochówek Jacksona? Oznacza to jedno, że ciała Michaela w hali sportowej nie będzie!

davinci_l

Jestem kobietą:-)
Hmm, też tak słyszałam, ale niestety nie wiem.

Ekranizacja

Bardzo przepraszam! To moje roztrzepanie...

davinci_l

przeczytałam wasza konwersacje i dzieki bogu są tez tu normalni ludzie, ja juz nie czytam tych negatywnych rzeczy które pisza bo serce mi pęka ze można tak zle mówić o sobie o które nic sie nie wie, aby wyładować sowje emocje, nie rozumiem nawet jak można spędzać czas na forum o osobie której sie nie lubi tylko po to aby oczernić ją... wielu z nich nie widzi chyba w nim człowieka tylko maszynę szołbiznesu, ale on tez miał rodzinę przyjaciół zycie prywatne i tez zasłużył na szacunek po śmierci - szacunek dla umarłych, tak trudno na to sie zdobyc drodzy przepełnieni nienawiścią zakompleksieni smutni ludzie?


co do twojego pytania o pogrzeb oglądała gdzieś na stronie telewizji abc wypowiedz ludzi odpowiedzialnych za organizację, jest tam, dużo szczegółów :

tu można to obejrzeć jeśli ktoś zna angielski http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=7996131

annagiex

Dzięki serdeczne za podesłany link. Ze mną jest tak: przebywam teraz na wakacjach, tam gdzie jastem nie mam dostępu do całej palety programów telewizyjnych i zastawiam się, czy nasza kochana telewizja panstwowa albo prywatna cokolwiek z tego wydarzenia pokaże!? Jeśli już to obstawiam TVN lub TVN 24. Bardzo chcę obejrzeć tę uroczystość!

A co do sposobu i poziomu dyskusji niektórych osobników, to stoczyłem juz kilka bitw z zagorzałymi przeciwnikami kogoś, czegoś lub jakiegoś zjawiska społecznego Wiem, że głupota ludzka nie zna granic. Powodem takiego dna emocjonalno-intelektualnego dużej części naszego społeczenstwa jest: niski pozion kształcenia kulturalnego w szkołach, bezstresowe wychowanie (młodzież) oraz brak wymagań rodziców wobec dzieci.
Nic z tym nie zrobimy, ale możemy się przeciwstawiać i pokazywać poprawne postawy. Prawda jest jednak taka, że empatycznych dobrze wychowanych Polaków jest więcej i ciągle na nich trafiam.
Pozdrawiam;)

davinci_l

nie ma co walczyć z tymi ludźmi bo inteligentni i porządni ludzie nie wyładowują swoich negatywnych emocji na forum, rzucają pojedynczych wyzwis ale potrafią wymieniać swoje poglądy i szanują ludzi o odmiennych poglądach....:)

a co do twoich wakacji ja ostatnio mało oglądam tv generalnie oglądam wszytko w necie... tu masz link na stronę gdzie będzie relacja na żywo z pogrzebu Michaela http://www.jacekdudzic.eu/ mam tylko nadzieje ze nie będzie przeciążenia serwera i nie będzie problemów z obejrzeniem

pzdr

użytkownik usunięty
Ekranizacja

Tak, masz racje.
Nie rozumiem jak można mieć takie zimne serce...

Dla osób, które nie śledzą uważnie newsów odnośnie MJ
Michael zostanie pochowany bez mózgu, ponieważ dopiero dwa tygodnie po śmierci można przeprowadzić badania toksykologiczne.
Rodzina miała do wyboru pochować go teraz bez mózgu, albo opóżnić ceremonie o tydzień.Jak wiadomo wybrali to pierwsze

Mathias_13cool

tak piszą pudelki i inne gówniane portale - nit tego nie potwierdził...

annagiex

Chyba Ty czytasz informacje na pudelku.Ja czytam informacje z wiarygodnych żródeł:

http://www.mirror.co.uk/sunday-mirror/
http://www.mirror.co.uk/celebs/news/2009/07/05/michael-jackson-to-be-buried-with out-his-brain-115875-21495043/

Wiarygodny Brytyjski portal

Mathias_13cool

no dobra sorry:P ... ale tez nie ma gwarancji ze to prawda, a zresztą co to za różnica...

Mathias_13cool

Jeśli masz takie dobre i aktualne wiadomości to wiesz może, jaki będzie przebieg ceremonii pogrzebowej?

Mathias_13cool

yy.. ale badania toksykologiczne to on już miał - w czasie sekcji zwłok, wyniki mają być za miesiąc.

Moniczkaa

Do tej pory wykonano już dwie sekcje zwłok, ale żadna z nich nie wyjaśniła powodów śmierci

Mathias_13cool

no bo.. czekają jeszcze na wyniki badań toksykologicznych? Może chodzi im o inne badania i po to im mózg

użytkownik usunięty
Moniczkaa

http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/15730/Pogrzeb+Michaela+Jacksona+na+%C5%BCywo +w+internecie+i+telewizji+-+TRANSMISJA+LIVE+ze+Staples+Center.html




tu macie liste kanalow na ktorych bd pokazany pogrzeb oraz str int na ktorej bd tez na zywo i rano przypuszczam ze ok 10.00

Badań nie można przeprowadzić od razu, bo tkanka mózgowa jest jeszcze zbyt miękka i nie nadaje się do pobrania próbek. Badacze muszą więc poczekać jeszcze dwa tygodnie po to, żeby mózg gwiazdora odpowiednio stwardniał. Śledczy liczą na to, że takie badania pozwolą wreszcie znaleźć odpowiedź na pytanie - dlaczego umarł Michael?

davinci_l

mam takie pytanie o której dokładnie będzie on transmitowany? Bo bardzo zależy mi na tym żeby obejrzeć ale na 14 muszę załatwić ważne sprawy i wyrobie się dopiero na ok 17. wiec zdążę?

alunia_kiss

Powinnaś zdążyć; transmisja przewidziana jest m.in. w TVN24 na godz. 18.45.

alunia_kiss

pogrzeb zaczyna się o 10 czasu lokalnego czyli o 19 czasu polskiego, relacja ma się zacząć o 18.50 w tvn 24. Zdążysz:)

Moniczkaa

http://www.koktajl24.pl/Pogrzeb-Michaela-Jacksona-TRANSMISJA-NA-ZYWO-RELACJA

Tu niby też ma być transmisja :)

davinci_l

taa najlepiej niech nam dadzą wolny dzień i wszyscy się rodzinnie zbierzemy przy stole oglądając pogrzeb wielkiego Michaela. Drugi papież zmarł, by się mogło zdawać lol.

Shedao_Shai

Nikt Ci nie każe oglądać tego pogrzebu:-/
I daruj sobie porównywania do Papieża, bo takie licytacje to chwyty poniżej pasa.

Ekranizacja

Oczywiście, że nie będę, siedzenie na kiblu przez 2h byłoby już produktywniejsze.

davinci_l

DZisiaj godz.19 TVPinfo. A o 13:30 reportaż o M.J. też na TVP info.

davinci_l

tvn24 bedzie transmitowac uroczystosc o 18:50

użytkownik usunięty
madziamadzia5

http://www.youtube.com/watch?v=9Am67-Sew7k&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ewebtvhub%2Eco m%2Fcategory%2Fgenre%2Fcelebrity%2Dand%2Dtv%2F&feature=player_embedded



duch Michaela w pokoju??
co o tym myslicie?

w to nie bardzo wierzę ale chciałabym uwierzyć w to , że kiedyś jego duch mnie odwiedzi.Jest mi tak smutno , ciągle płacze.Tak mi brakuje jego słodkiego uśmiechu , tak abrdzo bym chciała żebyżył i zeby wystapił na tych koncertach..Boże on mógł jeszcze zyć tyle lat ile przeżył , dlaczego? nie wytzymuje psychicznie , jestem załamana , no dlaczego on nie zyje? Niech on wróci , dobrze ze nie będzie trzeba ogladać go w otwartej trumnie..nawet nie wiem jak to pożegannie będzie wygladało , o niczym nie mam pojecia , chyba włącze telewizor juz o trzeciej i bede czekała.Już ponad tydzien minął a ze mna coraz gorzej.
Sorry ze to pisze ale nie mam komu tego powiedziec

IKnowWhatYouAre

Spoko:-(
Ja też miałam wczoraj małą załamkę przez ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=T11MEb4xtso&feature=related

Pociesz się tym, że ten człowiek ma już święty spokój.Żaden kretyn o nic go nie oskarża, nie wyzywa, nie zarabia na nim.
Pomódl się czasem za niego.To pomaga:-(

użytkownik usunięty
davinci_l

http://www.dziennik.pl/kultura/telewizja/article411117/Te_stacje_telewizyjne_pok aza_pogrzeb_Jacko.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones