Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Mam wrażenie, że niektórzy to wiedzą tyle jakby co najmniej mieszkali z Jacksonem.
Nikt z nas się nigdy nie dowie jak było naprawdę, czy wybielił sobie skórę czy faktycznie chorował, czy operował nos bo taki miał kaprys a może ze względów zdrowotnych? Czy był pedofilem czy może po prostu ktoś chciał na nim zarobić? W końcu został uniewinniony przecież. Myślę że media jak zawsze rozdmuchiwały wiele spraw, wystawił dziecko przez balkon - napewno chciał je zabić. Ok nie było to najmądrzejsze z jego strony, ale jego komentarz mi wystarcza - "po co miałbym wyrzucić dziecko przez balkon? to najgłupsza rzecz jaką w życiu słyszałem".

Michael od dziecka występował na scenie, był perfekcjonistą i tego zaczęto od niego wymagać - wszystko miało być idealne, cały świat śledził każdy jego ruch. Jak bardzo trzeba być sinym psychicznie aby tę presję wytrzymać? Ja się nie dziwię że on musiał brać leki uspokajające, on nie miał swojego życia prywatnego, każdy jego krok był śledzony niczym w Truman Show.

Wydał dobrą płytę, singiel, to następne musiały być lepsze- tego wymagali fani i wydawcy.
Teraz zaczynają odzywać się ludzie którzy nagle tyle mają do powiedzenia - a to była żona, a to niania, sąsiadka koleżanka czy kuzynka. Ja biorę na dystans każdą z tych wypowiedzi, ludzie lubią żerować na cudzej śmierci, a nóż można na tym zarobić, jakiś ekskluzywny wywiad z niesłyszanymi dotąd rewelacjami i kasa wpada. A ludzie łykają wszystko co słyszą w mediach.

Na zakończenie dodam że nigdy nie byłam wielką fanką Jacksona. Jego piosenki gdzieś tam się przewijały przez całe moje dzieciństwo, teraz gdy wszystkie stacje muzyczne puszczają te kawałki okazuje się ze znam większość. Może to głupie, chociaż z psychologicznego punktu widzenia raczej normalne, ale dopiero po jego śmierci zaczęłam się bardziej interesować jego osobą i słuchać muzyki, jednak pozwoliłam sobie na te moje refleksje i myślę że jako osoba neutralna (bo ani wielka fanka ani przeciwniczka) jestem obiektywna. To jaki był - tego do końca nie wiemy i może lepiej to zostawić i cieszyć się że pozostawił po sobie swoją muzykę. Amen.

Moniczkaa

Zgadzam się z Twoim tekstem! Uważam Michaela Jacksona za genialnego artystę i moje szczególne zainteresowanie Jego osobą zaczęło się po 25 czerwca 09 r. Jestem zauroczony tym człowiekiem, chociaż czytałem wiele niepochlebnych rzeczy na Jego temat uważam, że należy je odczytywać przez pryzmat jego geniuszu artystycznego. Żaden artysta wielkiego formatu, powtarzam żaden wielki artysta nie był przeciętną osobowością. Wystarczy przeczytać biografie wielkich malarzy, kompozytorów, śpiewaków czy pisarzy, poetów.
Tacy ludzie, jak Jacko nadają światu tęczowego, niepowtarzalnego kolorytu... i za to mu dziękuję!

davinci_l

dokładnie, każdy ma swoje 'odchyły', a czy timberlejk każąc dezynfekować co 2 godziny klamki w hotelu jest normalny? A czy zamawiać sobie łysą i szczerbatą prostytutkę jak Marilyn Manson jest normalne? Cóż, co kto lubi..

Ale mało tego - Steve Irvin - australijski przyrodnik, prezenter telewizyjny, nieżyjący też już zresztą - w 2004 roku prowadził pokaz karmienia krokodyli w ogrodzie zoologicznym, trzymając jednocześnie syna na ręku. Czy to było odpowiedzialne?
ktoś tam się niby trochę oburzył, ale jemu szybko zostało wybaczone, kilka gazet o tym wspomniało i nikt się specjalnie nie przejął. Za to zdjęcia z synem Jacko za barierką obiegły cały świat i to nie raz. Równie głupie a jakie różne reakcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones