Michael JordanI

Michael Jeffrey Jordan

8,2
1 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jordan
obleh

Może i był, ale już nie jest. Zresztą co to znaczy król sportu ? Jak porównać piłkę do kosza albo jeszcze lepiej skoki narciarskie do kosza ?

matador12

Wciaz jest.

FiliTV

No nie wiem czy wiesz, ale zakończył karierę. ;)

matador12

No i? Uważam, że mimo to jest sławniejszy.

FiliTV

No i co z tego, że jest sławniejszy ? To znaczy, że jest królem sportu czy że ma dobry marketing ? Heloł....

matador12

"Był sławniejszy niż Messi i Ronaldo razem wzięci."

"Może i był, ale już nie jest."

FiliTV

No jak jest jak nie jest. :) CR7 i Messi są sławniejsi w chwili obecnej od MJ/ I to z prostej przyczyny - wciąż grają. Życie. Jak oni skończą karierę pojawią sie inni.

matador12

A słyszałeś o jakiejś sportowej kolekcji ubrań Messi? Albo CR7? Ja nie, a ciuchy od Jordana są bardzo popularne.

"Michael Jordan zajął drugie miejsce (za Babe Ruthem) w plebiscycie Associated Press na największych sportowców XX wieku. Ta sama agencja wybrała go najlepszym koszykarzem XX wieku. W głosowaniu telewizji ESPN grupa dziennikarzy, sportowców i działaczy wybrała Jordana największym sportowcem Ameryki Północnej XX wieku (przed Babe Ruthem i Muhammadem Ali)."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Jordan

O Messim czy Ronaldo wszyscy prędzej, czy później zapomną, a MJ to legenda.

FiliTV

Odp. na pytanie pierwsze: tak Adidas utworzył całkiem niedawno kolekcję ubrań z Messim. Ale nie o ciuchach będę pisał. To marketing, nic więcej.
Co do rankingów to doskonale wiesz, że są one subiektywne, ale nawet w tym na który się powołujesz nie był nr 1. Także to jednak argument, że nie był nr 1.
Przypominam tylko, że w 1999 roku MKOL wybrał (sorry, ale wyżej cenię ten ranking) sportowcem XX wieku Pele. Więc jeśli już szukamy króla sportu to raczej on nim powinien zostać, ale ja jestem przeciwny takiemu nazewnictwu bo nie da się porównać piłki do kosza czy curlingu. Każdy w swojej dziedzinie sportu był wielki. Czy świat zapomni o CR7 czy Messim ? Nie wiem. To się okaże, mają jeszcze Mistrzostwo Świata do zdobycia.
Przypominam też, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem globu, więc medialność piłkarzy ma zawsze największy zasięg.

matador12

Michael Jordan został uznany jako najlepszy SPORTOWIEC wszech czasów-oczywiście przez krytyków sportu.

Berith7777

To jakiś nowy ranking. Ja słyszałem o rankingu na sportowca XX wieku i zostali nimi Pele i Jordan właśnie.

obleh

No włażnie.I w czym rzecz?:)

Berith7777

No chyba nie Pele , wysnione to jest z nicości . Zawodnik oraz sportowiec wszechczasów to Babe Ruth(amerykański bejsbolista)

Misisko33

oraz Muhammad Ali. Pelego to ja nigdy na liście nie widziałem w pierwszej 3

Misisko33

W 1999 w rankingu MKOL na najlepszych sportowców XX wieku wygrał Pele. To nie jest wyśnione z nicości tylko fakty. A co ty widziałeś, a co nie to już tylko twoja wina.

Berith7777

Przypominam, że Ameryka (USA) to nie cały Świat .MJ najbardziej przereklamowany sportowiec świata to się zgodzić można.

psychodramat

Poprawiłeś mi humor-dziękuję:)

psychodramat

Większej bzdury nie słyszałam

obleh

Tekst powinien brzmieć:"jest sławniejszy".

Berith7777

No to byłby błędny. Bo na pewno nie jest sławniejszy.

matador12

Skoro tak uważasz.

obleh

powiem tak: moja babcia wie kto to jordan. o jakis tam messich i innych ronaldach nigdy nie slyszała:P

adammaciborek

Bo twoja babcia ma sklerozę. :P

adammaciborek

Bo Twoja babcia zaraz umrze, a 20-30 lat temu jeszcze coś kontaktowała więc i Jordana zna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones