Michael RookerI

Michael Allen Rooker

7,8
22 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Rooker

I tyle w tym temacie. Bad bad boy hie hie

filippo_2

Zginie jeszcze w obecnym sezonie, takie mam przeczucie.

Slowianin

I nawet można się domyślić z czyjej ręki zginie.

fido2801

Mam nadzieję że nie z rąk Kluski Glenna.
Niestety, też czuję że Merle długo już nie pożyję, no ale zawsze jakaś nadzieja pozostaje...

Tortuga033

gubernator zarucha go na śmierć

Christian_Pudzianowski

i Merle będzie jak Marsellus Wallace

Christian_Pudzianowski

Jak by gubernator był takim zboczuchem jak piszesz, to zrobił by z Maggie porządek podczas przesłuchania.On jest po prostu trochę psycholem.

Binek88

no może i jest trochę psycholem. każdy normalny facet by jednak pocisnął taką dupencję jak Maggie

Christian_Pudzianowski

Może niedomaga

Slowianin

wykrakales, nienawidze Cie.. moj ulubiony bohater ;/

filippo_2

Ja tam mam nadzieję,że tak szybko go nie uśmiercą. Zapowiada się na cholernie ciekawą postać :<

użytkownik usunięty
Kisamcia

Wydaje mi się, że może on polec tylko przy użyciu Remingtona 870.

Kisamcia

zgadzam się, a do tego ma coś takiego w głosie, że nie da sie tego opisać... irytował mnie na początku ale powoli mnie do siebie przekonuje

filippo_2

No i niestety zginął ;(

Rapid251

Tak, ale nawet jako trup zagrał fajnie :-)

Rapid251

Jak można uśmiercić jedną z (jak nie jedyną) najmocniejszych i najzajebistszych postaci, a zostawiać takich nudziarzy bez polotu jak skośny Glenn? I don't get it.

Tortuga033

Sam też nie moge tego pojąć czekałem aż Merle wkońcu jakoś skuma sie z resztą grupy i będzie kluczową postacią a tu zonk

Rapid251

Zgadza się, trochę szkoda, ze go uśmiercili bo generalnie serial trochę nudny się zrobił (chociaż ostatni odcinek według mnie był genialny) to sceny z Merlem dodawały mi trochę tego polotu i finezji, że tak powiem ;) A to przez to, że Merle sam w sobie był postacią rewelacyjną, z ciekawym charakterem, style, bycia i podejścia do życia. O tym, że aktor grający go, zagrał tę rolę naprawdę rewelacyjnie chyba nie muszę wspominać ;p

filippo_2

jedna z najlepszych postaci.... czemu zginął nie ogarniam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones