Michael SchumacherV

7,3
260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Schumacher

Czemu niewidze tematu w największej gwieździe formuły 1 ???? A o takiej szmirze jak Beckham to z milion tematów jest :(

użytkownik usunięty
Antonio_Montana

Po pierwsze: Beckham jest bardziej sławny.
Po drugie: spójrz na te filmy w których grał, jest ich więcej.
Po trzecie: beckHam...sam sobie dokończ, ja idę spać :P

Antonio_Montana

hmmm bo moze nie jest tym najwiekszym ? sam bym znalazl z 10 "wiekszych"niz shumi

help_center

nieadekwatne do tematu. Beckham też nie jest najlepszy.

Antonio_Montana

może dlatego, ze to forum filmowe :)
a Beckham jest bardziej znany :D

Los_Pomidoros

Bo pilka kopana interesuje wieksza liczbe osob, fanow, "znawcow" i co najciekawsze - pilka nozna dziwnym trafem zawsze przyciaga najmniej rozgarnietych, oczywiscie nie jest to regułą. Schumi jest super! pozdr

Antonio_Montana

Bo w Polsce jest więcej fanów piłki nożnej, Beckham jest przystojniejszy, ma sławną brzydką żonę i dziewczyny dałyby się posiekać za niego.
Cóż, ja bym się dała posiekać tylko za Sennę. ;
I nie lubię Schumiego :/

syriblack

ale jego zwycięstw (a właściwie dominacji) nie ujmiesz ;)

poza tym - Schumi nie jest tak medialny, jak Becks - nie lubi, no i chyba nie musi się lansować. Schumiego chyba rozpozna każdy, kto chociaż odrobinę interesuje się sportami motorowymi

iron_marcin

Beckhama nie lubię.Schumacher świetny kierowca ,nie musi być medialny.Bardziej szanuję Schumachera niż Beckhama!!!!!!!!!!

kobra116

Zgadzam sie... :P Beckham już sie przejadł wielu osobom .... A Schumacher to legenda :P

iron_marcin

A kto chce ujmować jego zasługi. Jest wielki to niezaprzeczalny fakt, ale nie tak wielki jak Senna.

KaciorAlku

Prawda!

użytkownik usunięty
Antonio_Montana

Mamy Kubicę, a piłkarzy o porównywalnej do Beckhama... popularności nie bardzo:) filmografia, popularność piłki...

ja go lubię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones