Michael Wincott

Michael Anthony Claudio Wincott

7,2
5 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Wincott

Jakie waszym zdaniem są, najlepsze filmy z jego udzialem. Nie pytam tu o Kruka czy Gliniaza z Metropolii, poniewaz te filmu juz widzialem(do gustu przypadl mi zwlaszcza w tym pierwszym), a chcialbym zobaczyc go w innych. Nie chce eksperymentowac(szkoda na to czasu). Tak wiec zdaje sie na wasz gust.

Pozdrawiam

Kaznodzieja666

bardzo gorąco polecam "1492-wyprawa do raju", "Basquiat" film może średni, ale rola michaela b.dobra, "Truposza" i "zanim zapadnie noc" choć w tym filmie michael ma tylko krótki epizod, ale sam film jest godny uwagi. plus na "strange days" mozna rzucic okiem:)
pozdrówki!

Kaznodzieja666

Oprócz wymienionych powyżej polecam jego role w 'Robin Hoodzie: Księciu Złodziei' i w 'Obcym: Przebudzenie'

Kaznodzieja666

Widziałam go tylko w Robin Hood: Książe złodziei, Trzech muszkieterów
W sieci pająka i Hrabia Monte Christo
ale grał świetnie

Anda00

Wg. mnie dobrze zagrał też w ostatnim "Obcym", także zgadzam się z Necocho. W "Robinie" też dobra rola.

Kaznodzieja666

mi się podobał w "Robin Hood książę złodziei", "Hrabia Monte christo" a w "sieci pająka" też widziałam ale wypadł tak sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones