Michalina Łabacz

8,4
10 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michalina Łabacz

Ci, którzy widzieli film - jak byście porównali debiut Michaliny Łabacz do roli Zofii Wichłacz w "Mieście'44" dwa lata temu? Pytam, bo skojarzenia nasuwają się same: młoda debiutująca aktorka i główna rola w wielkim filmie dot. traumatycznego wydarzenia z naszej historii. Nawet typ urody zbliżony :-)

Arya_2

Uważam, że Michalina Łabacz zagrała o wiele lepiej niż Zofia Wichłacz, chociaż obie są młode i kariera przed nimi. Liczmy na to, że nie zaginą w tłumie innych. Pamiętam debiut Anny Cieślak - również mocne uderzenie w "Masz na imię Justine".

Arya_2

Zosia Wichłacz debiutowała w o wiele młodszym wieku... Żal mi jej, bo po Mieście zamiast opędzać się od propozycji jej telefon milczał. Ale jeszcze o niej usłyszymy, teraz jest chyba na II albo III roku Akademii Teatralnej. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy zacznie występować w teatrze collegium nobilium.

Natomiast Michalina Łabacz szkołę już chyba kończy w tym roku. Często będzie można ją zobaczyć w TCN w spektaklach dyplomowych. Niezwykła aktorka, bardzo przekonująco zagrała w Wołyniu.

tolerancja91

https://tcn.at.edu.pl/aktorzy-20162017/

Michalina jest studentką IV roku, znajduje się na liście aktorów występujących w sezonie 2016/2017

tolerancja91

Właśnie zastanawiałam się ostatnio, co się stało z Zofią Wichłacz.
Miejmy nadzieję, że obie będą się pojawiać w filmach, takich aktorek nam trzeba :)

Koralina90

Zofia Wichłacz zagrała drugoplanową rolę w "Powidokach" Wajdy, poza tym patrząc na jej filmografię na filmwebie, to na premierę czekają dwa filmy w których gra jedną z głównych ról: "Amok" z Mateuszem Kościukiewiczem i "Zgoda" z Jakubem Gierszałem. Także nie zaginęła.

Arya_2

O kurcze... partnerów filmowych ma świetnych... gdybyb tak jeszcze z Ogrodnikiem udało jej się zagrać, to byłby sukces murowany

Arya_2

Zagrała też epizod w "Pokocie" Agnieszki Holland i w jakimś serialu o lekarzach z Szycem

Arya_2

Też odniosłem takie wrażenie po wyjściu z kina. Szczególnie w ostatnich scenach "Wołynia" przypominała mi ją kiedy uciekała od otaczającego ją koszmaru wojny.

Bondman

Ja miałem przez cały czas oglądania "Wołynia" przeświadczenie, że to ta sama aktorka :)

Arya_2

Obydwie są bardzo podobne.

Arya_2

obie są dobre:-) przekonały mnie do siebie.

Arya_2

dla mnie Miasto 44 to dno :) takze porownania nie ma zadnego Michalina najlepsza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones