Michelle Trachtenberg

Michelle Christine Trachtenberg

7,5
3 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Trachtenberg

jak wam sie podoba jej postac w serialu?

milosz_4

Lubię tą aktorkę. Mam nadzieje, że w gossip girl zagra dłuzszą rolę

milosz_4

nie podoba mi się postać jaką gra (najbardziej wnerwia mnie jej głos ;)) ale trzeba przyznać, że to dość dobra aktorka.

Bella_

ale wlasnie o to chodzi! jej glos ma byc demoniczny :P w koncu g wywleka wszystkie brudy z przeszlosci s.

uesgirl17

ja jej nie cierpie;p
a dan to ciul ze tak jej wierzy... porazka;D

beatricze

strasznie mnie denerwują takie role w filmach. czarne charaktery, które po trupach dochodzą do celu... no, ale dzięki nim właśnie jest takie napięcie. mam nadzieję, że w 18 odcinku sytuacja s. i d. wyjaśni się... bo inaczej to ja do jesieni nie wytrzymam.

milosz_4

Masakryczna osoba jeśli chodzi o postać w serialu, Michelle bardzo dobrze oddaje jej wredny charakter. Widziałam już parę filmów z tą aktorką i muszę powiedzieć że gra coraz lepiej;)

milosz_4

ps Tak, sytuacja się wyjaśni w 18 odcinku.... więcej nie powiem, jeszcze tylko 1 dzień;)

mabia_2

Nie pasuje mi do roli georginy, odkad ja widzialam w Ice Princess :/
Jak ja zobaczylam w serialu to bylam bardzo zawiedziona. Powinni wybrac mniej znana a bardziej 'wredna' aktorke.

milosz_4

podoba mi się jej postac;) jest swietna aktorką, jako czarny charakter sie dobrze sprawuje;p no i styl Georginy z Plotkary jest mi bardzo bliski...

jolunia_w

Ja tam ją lubię ;) I jako Georgina jest świetna ^^ Rzecz jasna trochę mnie denerwuje, ale zawsze musi być ktoś zły ;D I ten jej tekst 'Powiedz Jezusowi, że su** wróciła' xD

pietrusia

Ta, cytat "You can tell God that the bitch is back" opisuje całą jej rolę B) ; )

milosz_4

kocham ją ... chuck , blair i ona to moje ulubione postacie :*

roxi_xdd

Nie lubię Georginy (jej postaci) ale lubie styl Georginy. Tak jak i
Vannessy...

TheHost

beznadziejna i brzydka. jest po prostu denerwujaca..

Claudis_Candy

Jej gra aktorska w GG jest dobra, ale jej postać może denerwować bo psuje plany tym wszystkim pozytywnym postacią. No ale, taką ma role i dobrze sie w iej sprawdza. ; )

Request_

Georgina jest wredna, chamska, podstępna i zdzirowata, ale przez to jest ciekawą postacią ;)

martoos16

Genialna Georgina :) uwielbiam tę postać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones