Miguel Herrán

Miguel García de la Herrán

7,9
9 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miguel Herrán

Oglądałam go w ''Domu z papieru'' i w ''Szkole dla elity'' i na prawdę ciężko mi jest wyrobić sobie o nim zdanie, bo raz gra ciekawie, a raz tak żenująco, że mi się chce śmiać. Chociaż w ''Szkole dla elity'' wypadł moim zdaniem lepiej. Więc dla mnie nie wiadoma jak na razie, chciałabym go zobaczyć jeszcze w jakiejś innej produkcji :D

Ki630

prawda...? najpierw obejrzałam "Dom z papieru" i sobie odpuściłam po 1 odcinku. on i serialowa Tokio stanowili tak naprawdę jeden z głównych powodów dlaczego tak szybko się poddałam. fakt, że w"Elite" grają aktorzy znani z "Domu z papieru" był dla mnie strasznie zniechęcający. ale w tej drugiej produkcji Herran był ku mojemu zaskoczeniu naprawdę niesamowity. jak dla mnie, był jednym z najlepszych aktorów na równi z serialową Nadią i serialowym Guzmanem. ogółem obsada "Elite" bardzo błyszczała. drugoplanowi bohaterowie również.


tak więc dla mnie jest takie pół na pół jeśli chodzi o Herrana i również musiałabym obejrzeć go w czymś innym, żeby stwierdzić jakim jest aktorem. sukces "Domu z papieru" i "Elity" na pewno otworzy mu nie jedne drzwi, więc na pewno nie będziemy musiały długo czekać żeby się przekonać ;)

isobel

Oczywiście, zobaczymy, może się jeszcze okaże że w "Domu z papieru" zagrał tylko źle, a w innych produkcjach już będzie olśniewać haha ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones