Mike HoII

Jun Xiang He

9,0
109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mike Ho

Mike He jest naprawdę przekonującym aktorem. Wiele dram, które widziałam z jego udziałem są naprawdę super. Jednak w filmografii podanej w serwisie brakuje co najmniej dwóch kolejnych filmów z jego udziałem. Mam na myśli "Why Why Love" i "Bull Fighting".

susetta

z tego co mi wiadomo, to DRAMA "Why Why Love" jest umieszczona pod innym tytułem a mianowicie: "Dui Huan Ai". Chociaż wszęszie raczej nazywa się ja "Why Why Love", albo "Huan Huan Ai" ^^

już myslałam ze nigdy nie zobacze zdjecia, ani profilu tego wspaniałego Devila ;D

susetta

Czy Mike jest przekonującym aktorem? Hmmm Całuśnym na pewno. Świetnie go obsadzają w romantycznych vel romansowych dramach. Więc chyba racja przekonująco tam gra. I za to go lubię. I dlatego chcę go oglądać.

editora

Jest on wspaniałym aktorem żaden tak do mnie nie przemawia jak on :D Choć z wyglądu wolę innych ale on jest wyjątkowy więc to chyba jego gra jest również wyjątkowa :) Normalnie wybaczyłabym mu wszystko xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones