Mikołaj Cieślak

7,0
1 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Cieślak

Może i na Filmwebie, ale na innych stronach widzę że niektórzy narzekają na to że pan Mikołaj źle podkłada głosu w Minionkach. Ludzie! Czy widzieliście cały film? W zwiastunach to postacie często mają głosy jakieś takie dziwne.

Andrzejcoolziomek

Wczoraj pierwszy raz widziałam zwiastun i pomyślałam łoo jeruna co ten Dru?!?! Czekałam aż odchrząknie i zacznie gadać normalnie :D. Mam nadzieję, że na filmie będzie inaczej, tak jak piszesz :)

myszorro

Poza tym że sama bajka jest (bez urazy) taka trochę przeciętna. Oczywiście uczy paru ważnych rzeczy, jednak ogólne rzecz biorąc jest w niej dużo takich rzeczy, które raczej w realu nie mogły by się wydarzyć.

Andrzejcoolziomek

Właśnie jestem po seansie. Dubbing Dru jest TRAGICZNY jak tylko słyszałem że się odzywa miałem ochote wyjść. A do rozpoczęcia seansu byłem przekonany że głos podłoży ta sama osoba co Dru tak jak w pierwszym zwiastunie. A tu nie dość że zmienili osobę (chyba na siłę go tu wepchneli bo to takie modne ostatnio dawać osoby z kabaretu do dubbingu) to jeszcze pozmieniali teksty na o wiele gorzej brzmiące. No ale ta seria jakoś nie ma szczęscia do dubbingu bo Minionki miały taki sam problem z tego co pamiętam.

_Eruanno_

Kwestia gustu, mi sie bardzo podobalo. Te glostych z kabaretuy byly "jakies" nie zawsze tak samo gladkie i bez wyrazu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones