Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich
Miss_kiss

No nie wiem, ja tam bym nie chciał żeby 2 lata obrzydliwy cap po mne jeździł nawet za cenę ewentualnej pomocy w karierze.

zarptak

Ale on wtedy młody facet był! I taki całkiem całkiem, połączyła przyjemne z pożytecznym

Miss_kiss

Jaki młody. Gruby i spuchnięty na twarzy. W 97 wyglądał jak Piotr Pręgowski z brodą

http://kpitalrisk.free.fr/images/stars/18000/s_986_316581368_luc_besson_01_h0923 26_l.jpg

zarptak

Trochę jak nasz Piaseczny :D

zarptak

Może stwierdziła, że lepiej dać raz brzydkiemu, a potem być gwiazdą, niż dawać przystojniakom i jedyne czego się dorobić to zła opinia, niektóre dziewczyny tak właśnie niestety kalkulują, aczkolwiek z logiczneog punktu widzenia trudno je potępiać

Miss_kiss

Logicznie to fakt, zresztą moim zdaniem cały ten świat filmowy właśnie na tym się niestety opiera, na takich właśnie relacjach

korniszer

Niestety, i pewnie już zawsze tak to będzie wygladało

Miss_kiss

a moze po prostu sie w sobie zakochali, nie bierzesz pod uwage takiej opcji? ;))

krolowa_sniegu_2

Szczerze? Żyjąc już trochę na tym świecie?:) Nie! Prawdziwie zakochani nie rozstaja się tak szybko...:)

Miss_kiss

Żyjąc już trochę na tym świecie wiem, że budując trwały związek sama miłość nie wystarczy, jest elementem niezbędnym ale nie jedynym. To, że kogoś kochasz nie oznacza od razu, że będzie się wam świetnie układać.

krolowa_sniegu_2

Miłość to pojecie wielopłaszczyznowe. Zauroczenie i pociąg seksualny mogą minąć szybko, ale jak ktoś naprawdę się kocha to kocha się "pomimo", a nie "bo" czyli tolerujemy jakieś wady partnera. Dlatego prawdziwe miłości trwają przez dekady, a zauroczenia czy "związki z rozsądku" kończą się dość szybko

Miss_kiss

Aleś odkopała staroć..
Generalnie to kocha sie kogoś głównie za coś, a nie pomimo czegoś. Oczywiscie, ze bedac z kims i decydujac sie byc w zwiazku, pewne rzeczy sie po prostu akceptuje i toleruje, nawet jesli nam nie odpowiadaja. Zeby jednak kochać kogoś "pomimo czegoś" najpierw jednak musimy go za coś pokochać.

Miss_kiss

nielogiczne to dla mnie wasze twierdzenia, choć nie wiecie jak było. Może się zakochali, on może nie był piękny, ale miał coś w charakterze, sposobie bycia lub czymś innym co ją urzekło i na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones