Millie Bobby Brown

8,5
24 871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Millie Bobby Brown

Jest dobą aktorką, ale ma dalej szesnaście lat, rozumiem że każdy ma swój styl ale ona nie tylko ubiera się, ona też się zachowuje jak trzydziestolatka. Nie chodzi mi tutaj o to żeby ją za to krytykować, po prostu smutno mi się na takie coś patrzy

Ginny16

Usta juz powiekszone, wlosy blond niczym maraja Kary. Stan na Dzien 13.02.23

Donarek

Millie nie powiększała ust a jeśli chodzi o włosy to nie rozumiem po co się czepiasz ale zrobiła to na premierę 4 sezonu st na czas wywiadów itp, ostatnią rzeczą jaką można zarzucić Millie to że jest sztuczna

Laura06_filmweb

Ta aktoreczka Ma powiekszone usta i tylko slepiec by tego nie wiedzial.
Mloda dziewczyna, zamiast stawiac na naturalnosc, cieszyc sie swoja swiezoscia, robi sie na 30 latke, blond dolly z przedluzonymi wlosami. Niech lepiej wezmie przyklad z Natali Portman- ale dobra, z Kim ja ja w ogole poronuje. To obraza dla Natali Portman. uff

Donarek

Młodość rządzi sie swoimi prawami i jak na osobe ktora została wrzucona w show biznes w bardzo młodym wieku radzi sobie mega dobrze,gdybys zobaczyl jakies zdjecia zrobione przez paprazzi a nie z wywiadów itp to widac ze jest zwykla dziewczyna a nawet jesli sie celowo postarza to ma do tego prawo bo malo kto w jej wieku jest tak ustawiony i dojrzaly

Laura06_filmweb

Po pierwsze nie jestem on.
Po drugie, nie wiem Co Ma wspolnego bycie ustawionym w mlodym wieku z postarzaniem sie? Ta aktireczka jest bardzo sztuczna w wywiadach i na sciankach. Zero luzu i kij w dupie. Tak jakby sie biala , ze zaraz straci jakis kontrakt reklamowy, jesli bedzie zbyt soba, czyli 19 latka czy Ile ona ma tam lat.

Donarek

Bardzo dużo ma wspólnego,w wieku 15 lat mogła nosic ciuchy z najbardziej luksusowych marek i sama na nie zapracowała co udowatnia ze jest na tyle dojrzala by nosic tego typu rzeczy.
Zgodze sie z tobą teraz bo wydaje sie czesto pretensjonalna i krzykliwa ale ma taki styl bycia po prostu nie trzeba jej wielbić przecież no i tak trudno zeby sie nie bala XD w koncu obowiązują ja jakies umowy itp Radze czasami zabrac sie za opisywanie ludzi w subtelniejszy sposob bo od kazdego twojego komntarza kipi nienawiscią i prawdopodobnie zazdroscią bo nie widzę tu zadnej rzetelnej oceny gry aktorskiej tylko same wypociny :)

Ginny16

Jest przeciętną aktorką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones