Millie Bobby Brown

8,5
24 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Millie Bobby Brown

Millie zagrała siostrę Sherlocka Holmesa w adaptacji książek o "Enoli Holmes". (Dziwne, że nie ma daty premiery w filmografii ;). Szykuje się ciekawa produkcja, w rolę Sherlocka wcieli się Henry Cavill - Netfliksowy Wiedźmin, a Helena Bonham Carter wcieli się w rolę ich matki. Też nie możecie się doczekać tego filmu? :)))

Gosia_bielak

Pewnie! Zwłaszcza, że ta seria książek jest rewelacyjna, na ten moment na pewno dwie są przełożone na polski, a nie wiem czy już nie trzy. Myslę, że warto przeczytać teraz zanim zaczeni się cały szał, bo moim zdaniem zapowaida się taki na miarę Harry;ego jak już o filmie będzie głośniej.

Gosia_bielak

Brzmi ciekawie. Ksiazka swietna, wiec mam nadzieje, ze przy takiej obsadzie film tez da rade:)

Gosia_bielak

Super, jak na razie Mille gra w samych fajnych i ciekawych produkcjach. Jestem ciekawa jak jej pójdzie tutaj i jak sobie poradzi :) i jak filmowcy ukażą Enolę i z ktorej częsci książki? - Pewnie pierwszej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones