Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Kto waszym zdaniem najbardziej pasował do Rory w Kochanych Kłopotach?
-Dean Forester (Jared Padalecki)
-Jess Mariano (Milo Ventimiglia)
-Logan Huntzberger (Matt Czuchry)

marchewcia

Jess a jak sie skonczylo?? Rory przyjela zreczyny Logana?? nie widzialam 2 ostatnich ofcinkw:(

sara137_2

Nie przyjęła.
Dostała pracę jako dziennikarka, miała zdawać relacje z kampanii prezydenckiej. W ostatnim odcinku zorganizowali jej przyjęcie pożegnalne.
***
Ja również uważam, że Jess...

marchewcia

Pasował do niej Jess, najbardziej w 6 sezonie, kiedy oboje dojrzali, wtedy mogliby być cudowną parą... szkoda, że sie tak stalo... :(

Kasia_30

no właśnie, wielka szkoda.
a i tak Rory zerwała z Loganem w ostatnim odcinku.

marchewcia

Jess Jess Jess !!
To, że Jess i Rory nie wrócili do siebie jako dorośli ludzie jest największym błędem tego serialu. Ale ja dopowiedziałam sobie dalszy ciąg historii, gdzie Rory i Jess spotykają się ponownie przy jakiejś okazji, np. na ślubie Luke'a i Lorelai i znowu się w sobie zakochują i nareszcie mogą być razem!
Kiedy się spotkali w Filadelfii byli dla siebie idealni - Jess bardzo ją zranił, kiedy byli razem, ale kiedy dorósł, wziął się za siebie, przestał zachowywać się jak gówniarz - był idealny dla Rory! Napisał książkę, był inteligenty i samodzielny, ale jak zawsze wyluzowany. Z takim mężczyzną Rory powinna się związać, a nie z jakimś przyszłym milionerem siedzącym za biurkiem. Logan był spoko, była z nim szczęśliwa, ale cieszę się, że za niego nie wyszła, bo będąc z Loganem Rory oddalała się od świata, w jakim wychowywała ją Lorelai a to mi się nigdy nie podobało. Czasem była takim "dodatkiem" do sławnego Huntzbergera, a nie sądzę, żeby tym chciała zostać.

użytkownik usunięty
marchewcia

Jess... Dean był ok. Bo Logana nie lubiłam. Ale Jess był najlepszy *__*

marchewcia

... Jess ;) Jeżeli nie będzie żądnej kontynuacji Gilmore Girls ,to ja sobie dopowadam ,że jak już Rory zrobiła karierę to wróciła do Jessa ...;P

eM_

heh, to samo mniej więcej pisałam parę dni wcześniej. Więc nie tylko moja wyobraźnia jest bujna ;)

użytkownik usunięty
Medea_2

Ciekawe czemu wszyscy wspominają tylko Jessa xD
Jess był the best <3

eM_

Taa z dzieckiem xd

użytkownik usunięty
marchewcia

Oczywiście Jess. Logan był jakąś totalną pomyłką i nigdy nie mogłam pojąć dlaczego ona z nim była.

A ja najbardziej lubiłam Logana potem Deana. Jess był chyba za bardzo niepokorny dla Rory. Ale fajnie że byli parą w życiu prywatnym

Heidi_3

odrzuciła Logana :O Serio!! ej jaki to był sezon i który odcinek>> 6 sezon tak??

sara137_2

na samym końcu... w ostatnim odcinku bodajże (i dobrze, bo głupek to był nieprzeciętny)

sara137_2

to było w 7 sezonie, jakoś chyba 20 lub 21 odcinek.
...
...

marchewcia

Jess, Jess, Jess! :)
strasznie smutno mi było jak zerwali.

marchewcia

Zdecydowanie Jess o czym świadczy również mój avatar :D :D Może kiedyś nakręcą jakieś 2 godzinne zakończenie Gilmorek (może wersję kinową?) i zobaczymy koniec jakiego oczekujemy - Jess&Rory. W sumie serial pewnie tak by się skończył, gdyby nie ten głupi spin-off... W końcu jak wytłumaczyć to, że Milo mimo, że już nie grał w GG to jednak za namową scenarzystów wracał gościnnie? Szkoda, że nie chciał wrócic na dłużej...

marchewcia

definitywnie Logan ! byli dla siebie stworzeni < 3
kur** , przez ten scenariusz, OMG ! gdyby tylko zmienić kilka rzeczy, to oni mogliby być razem.. a tak.. nie dałoby rady.

tęsknię tęsknię za gilmorkami.
rory & logan <3

Jess ? lubiłam go, ale do czasu. był okropny, dup**.

marscheline

Dean zdecydowanie:)Uwielbiałam go, zwłaszcza w 1 sezonie. Do końca miałam nadzieje,ze bedą razem, ale niestety...

_Mia_

cóż, gdyby nie był taki nudny... :P:P poza tym, czy ktokolwiek zauważył, że Dean był zdecydowanie za wielki dla Rory ? nie żeby to miało jakieś znaczenie, ale rzuca się w oczy ;)

Dean, jej pierwsza miłość.
Jess, dopiero przy nim zaczęła myśleć O TYM.
Logan, to o nim myślała jak o tym Jedynym.

oczywiście, każdego z nich kochała, ale i tak Logan był tym Jedynym, tak został napisany przez Amy ;]

w pełni się zgadzam.

marscheline

Jess..ale chyba dlatego,że jego najbardziej lubiłam i prywatnie też tworzyli genialną parę...
Logan było ok, jako chłopak Rory. Pasowali do siebie, ale gdyby wrócił Jess głosowałabym na niego :D
Dean'a nie lubiłam, strasznie mnie irytował, tylko czekałam aż ze sobą zerwą. Szczególnie mi podpadł w 1 sezonie, jak zerwał z Rory, na ich rocznicy.

marchewcia

Mnie tez wydaje sie ze Jess byl najodpowiedniejszy,skoro Lorelei nie chciala, aby dorastala w takim otoczeniu, w jakim ona, to nie rozumiem, czemu tak ta historia sie potoczyla, i to wszystko jak dla mnie nie mialo wiekszego sensu, skoro byla uzalezniona od tego srodowiska...p.s. logana nie lubilam...jakos ciezko mi bylo o nim myslec jako jedynym dla Rori, jak dla mnie mogli byc z Jessem od 6 sezonu i zakonczyc to pomyslnie...a nie zostawic nie dokonczona fabule......kto tak robi

Kefir_3

Logan i tylko Logan.Reszta to pomylki :P Takie jest moje zdanie

marchewcia

Jess ! Tylko i wyłącznie on !

Ale Logan nie był taki straszny :P

marchewcia

Tylko i wyłącznie Jess Mariano. Logan to nieporozumienie.

fr_ida

jess super do niej pasował . logan tez ! . szkoda ze odrzucila jego oswiadczyny :/

marchewcia

OCZYWIŚCIE ŻE LOGAN BYŁ NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

londontown

SZKODA TEŻ ZE LORELAI NIE ZOSTAŁA Z CHRISTPHEREM !!! TO BYŁĄ PARA MARZEŃ I DO TEGO STWORZONA DLA SIEBIE !!!

londontown

bredzisz, człowieku. (w sprawie Lorelai i Christophera)

marchewcia

TYLKO JESS, reszta wymięka:}

sylwiab3

Nie znoszę Jessa

Mahbi

Jess! (a przed Jessem Tristan :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones