Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Nie moge on jest taki śliczny że nie powinien dostawac tak marnych ról !!
chociaz aktorstwo to nie jego mocna strona :(

yoddha

no z tym sie zgodze :)

sisi421

Smieszy mnie wyimaginowany przez media wizerunek modela za ktorym szaleja kobiety...
Ventimiglia z tego co wiem jest homoseksualista ktory jest w zwiazka Adrianem Pasdarem (odtworcą roli
Neystana w herosach)
Dziewczyny ,sadze ,ze uroda aktora zadko idzie w parze z talentem a to jest miejsce na ocenianie raczej
wyłącznie tego drugiego.

nocnakawiarnia

Po pierwsze, w Herosach nie ma kogoś takiego jak "Neystan". A co do domniemanego homoseksualizmu pana Ventimiglii odpowiem tak: a ja czytałam, że Milo ożenił się potajemnie z Michaelem Jacksonem, jest w siódmym miesiącu ciąży, spodziewa się trojaczków, a pod piersią właśnie wyrasta mu trzeci cycek.

Żenada.

użytkownik usunięty
yoddha

popieram! Jest świetny, a dają mu takie role jak ta w Patologii!

... oraz takie jak Petera w Herosach :) Mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś na wielkim ekranie...

karolka707_2

Uhh ja mam szczera nadzieje ze nie, juz teraz trudno jest mi wytrzymacc ogladajac jego "warsztat" aktorski przez 40 minutowy odcinek 2 godz bym chyba nie wytrzymal;P

yoddha

To prawda role ma średnie,ale nie oczekuję od niego ambitnych kreacji.Wystarczy mi jego śliczna buźka:)no i ciało też ma niezłe he he Czasem po prostu miło jest obejrzeć sobie nieskomplikowany film z sympatycznym przystojniakiem:) Milo to taki słodziak-mniam ;P










noxVirgo777

Ale chyba w tym zawodzie właśnie chodzi o grę, a nie buźkę...? Gdyby było takie podejście, powstałyby same filmy pokroju "High school musical". Ja za takie kino serdecznie dziękuję.

rainbowarrior

o nie.
w tym zawodzie chodzi przede wszytskim on ładna buzke.
kto by poszedl na film z oblechem w roli glownej ??na pierwszym planie bylby tylko jego duuuzy piwny pomarszczony brzucholc i twasrz zmarszczulkowa ??
no ja nie bardzo.

yoddha

he he nie podobała wam się jego rola w Patologii????. obejrzyjcie Gamer. gra tam dosłownie kilka sekund ale mi szczęka opadła jak go zobaczyłam.

wolvi24

sorry to nie do tego tematu =)mój błąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
wolvi24

nie ważne, że nie do tego tematu, masz rację, Gamer nie dość film mi się kompletnie nie podobał to Milo... nie mogłam na to patrzeć:/

no. dobrze że szybko zginął.....:-p przy Gamer jego rola w Patologii wypada całkiem nieźle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones