Min-ho LeeII

8,5
1 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-ho Lee

Ja nie mogę! Ten człowiek jest chyba z innej planety! Jest tak hipnotyzujący ,wzroku nie mogę
oderwać , jak oglądam filmy z jego udziałem to aż mi gorąco! To jego spojrzenie, ogólnie cała
mimika twarzy! szok! Popadłam chyba w jakiś amok! hahaha

martitta483

Ja mam tak samo!!! po prostu zakochałam się w nim... chce nową dramę z jego udziałem!!!!!

martitta483

Heh... do tego jak ten facet całuje... zobacz sobie kilka scen pocałunków z jego udziałem, chyba jeszcze nie widziałam żeby w filmach aktor tak potrafił całować... ( usuń spację z linków) : trzy pierwsze są najlepsze ;) :D
https://www.youtube. com/watch?v=o10V2HKjqOY
https://www.youtube. com/watch?v=buQAuBucmEY
https://www.youtube. com/watch?v=U9uVZdWoiDQ
https://www.youtube. com/watch?v=qzVglAIHLCs
https://www.youtube. com/watch?v=DxUaQDhNB6E

DaGaaaa_1714

Widziałam wszystkie te sceny oglądając własnie te seriale! z zapartym tchem rzecz jasna! Men na maxa♥! City Hunter najlepszy,tam te pocałunki były takie "prawdziwe" ,nie takie przyłożenie ust do ust tylko takie wiesz..:D a niedawno powstała nowa mini drama z nim , tutaj masz link do pierwszego odcinka, już jest z polskim tłumaczeniem http:// dai.ly/x1twzb2

martitta483

:D mi jeszcze do zobaczenia został Boys Over Flovers, resztę też już widziałam... uhhh aż gorąco mi się zrobiło jak zobaczyłam te sceny, i to akurat w koreańskiej produkcji,gdzie w dramie nawet przytulenie się do faceta jest odbierane jako zawstydzający/przesadny kontakt cielesny. Ale naprawdę.... chce faceta który tak będzie umiał całować:) dzięki za link:) zaraz zabieram się za oglądanie ;D

DaGaaaa_1714

nie oglądałas jeszcze Boys over flowers? to się szykuj na dużą dawke ekscytacji!!! hahaha ja jako pierwsze obejrzałam Personal Taste i BUM!-musiałam obejrzeć wszystkie inne dramy z Lee Min Ho ,nie mogłam sie powstrzymac! obłęd total! haha daj spokój ile ja bym dała żeby być na miejscu tych aktorek ,ktore miały TEN ZASZCZYT Go pocałować ! :D

martitta483

Dokładnie :D albo chociaż go zobaczyć na żywo... chce jechać do Korei!! :) Właśnie ja pierwsze zobaczyła The Hiers, potem City Hunter i Personal Taste. A Boys over flowers oglądałam wcześniej w wersji japońskiej, nigdy nie oglądam 2 razy tych samych seriali czy filmów i troszkę mnie odpycha to żeby tą samą historię zowu powtarzać, ale dla Lee Min Ho pewnie zrobię wyjątek ;)
PS: znalazłam polski fanpage z Min Ho:) http:// leeminhopoland.blogspot.com/p/blog-page.html

DaGaaaa_1714

hahaha ostatnio tak sobie myslałam co bym mu powiedziała gdybym go spotkała,ale z tego co wiem to on nie bardzo rozumie po angielsku więc marne szanse BY BYŁY na jakikolwiek dialog ,chyba prędzej monolog sama ze sobą haha ja też bym bardzo chciała do Korei ,zobaczyć zwłaszcza Seul :D Ja sobie własnie dzisiaj włączyłam japońską wersje Boys Over Flowers i jestem po pierwszym odcinku i szczerze to nie bardzo mi sie podoba ,aktor główny niezbyt przystojny (pewnie dlatego to pisze,że jestem zakochana w koreańskiej wersji ,a tam Lee Min Ho więc..:D ) i w ogóle mam wrażenie ,że oglądam jakąs marną kopie chociaz wiem ,że japońskie powstało jako pierwsze ale i tak :D serio POLECAM GORĄCO koreańską wersje! Lee Min Ho tam jest cudowny!(jak wszędzie zresztą ;| ) a strone znam,często tam zaglądam :D daj znac jak Ci sie pierwszy odcinek podobał :D

martitta483

Zauważyłyście, że Oppa jakby ostatnio trochę przytył? Nigdy nie podobała mi się jego twarz...no dobra może darzyłam go sympatią w Personal Teaste xD ale ostatnio zrobił się wyjątkowo grubawy ( "+" dla fanek, które chciały żeby było go więcej, no to teraz mają, "-" dla jego urody).

Orkadrahi

tez to zauwazylam :D On kiedys w jakims wywiadzie powiedzial ,ze jak tyje to najbardziej idzie mu w twarz :D Takze jestem ciekawa jakie cwiczenia podejmuje zeby zrzucic co nieco haha ale ogolnie tez sądze ,ze fryzura robi swoje, ta ktorą ma teraz tak sobie mi sie podoba , ale w City Hunter wyglądał zabójczo! :D

Orkadrahi

Właśnie też mi się wydawało że przytył. Z ty że pierwszy raz widziałam go w The Hiers, a później w Personal Taste, w ciągle nachodziła mnie myśl: o Boże jaki on chudy, za chudy... więc mimo wszystko wolę go w obecnym wyglądzie:)

DaGaaaa_1714

Moja pierwsza drama to było własnie boys over flower I tak się zakochałam w dramach koreańskich i w samym Minho że zostałam dramoholiczka :D Całym sercem polecam ci żebys oglądneła Boys over Flower bo jest świetna :D Po obejrzeniu jej chyba z tydzien o nim myslałam :P Zaraz po tym oglądnełam personal taste i the heirs :D teraz musze sie zabrać za city hunter, wiem że musze choćby dla samego Lee <3

Lady_Klaudia

Również zrobiła się ze mnie ,,dramatoholiczka'' :D City Hunter jest świetne, a Min Ho w nim genialny;) a co do BOF, zaczęłam... ale w połowie przerwałam, z racji że nie lubię oglądać dwa razy tej samej fabuły, a wcześniej oglądałam już wersję japońską... może kiedyś do niej wrócę:) a CH gorąco polecam:D

DaGaaaa_1714

Właśnie zaczęłam oglądać CH.
Jestem wniebowzięta drama no i gra aktorską Jego.Co polecacie jeszcze z udziałem Min-ho? :D

martitta483 - mam to samo! <3 a zapomniałyście dodać,że ma najpiękniejszy uśmiech na świecie! :P

maaarz

Obejrzałam tylko 3 dramy, ale polecam je wszystkie :) City Hunter, The Heirs i Personal Taste w takiej kolejności:) Możesz też obejrzeć Boys Over Flowers :)

DaGaaaa_1714

Dzięki wielkie,napewno to uczynię :)

DaGaaaa_1714

gdzie oglądałaś Personal Taste? Nie mogę tego nigdzie znaleźć wszędzie ten serial jest zablokowany albo usunięty, a tak bardzo mi zależy:-(

DaGaaaa_1714

Ja to dopiero raczkuje w dramach, ale muszę przyznać, że jest najprzystojniejszy ze wszystkich aktorów jakich widziałam (w owych dramach) i chyba jako jedyny całuje się na "prawdę" bo inni to tylko stykają się ustami i to wszystko.

martitta483

A ja mam wręcz przeciwnie,nie mogę znieść jego widoku na ekreanie,dla mnie jest strasznie szpetny,szczególnie w "Boys over flowers".

martitta483

Podpisuję się pod każdym wyrazem podziwu nad Lee Min Ho :D Cieszę się że ktoś podziela ten zachwyt :D Moja przyjaciółka ma już dość słuchania jak o nim mówię (brak wtajemniczenia w dramy niestety), więc może tu znajdę bratnią duszę do pogaduszek o nim i o dramach? :D

alisa_94

aaaaaaaaaa! Ja zawsze chętna na pogaduszki o Lee Min Ho i w ogóle o koreańskich aktorach, dramach i koreańskiej muzie :D zapraszam tu w wiadomości albo na fejsa :D podam w prywatnej :D

alisa_94

oho, jednak nie wysle w prywatnej bo sie nie da O__o daje tutaj :D www.facebook. com/martitta483

martitta483

No myślałam, że tylko ja jestem walnięta, ale dobrze spotkać innych :) Ja też uwielbiam patrzeć na jego uśmiech, a jego gra w Faith, Personal Taste albo w moim faworycie - City Hunter mnie powala.
Niektóre sceny lubię zobaczyć parę razy, jakby chociaż scena z windą i zaciętą koszulą w rozporku z Personal Taste... Umarłam ze śmiechu :D No i sceny walki, jest dobrze przygotowany do takich scen.
Bo BOF jakoś mnie nie przekonał, chociaż obejrzałam tę dramę dla jego uroczej buźki...
Park Hae Jin też jest niezły, chciałabym żeby kiedyś obydwie Hallyu Stars zagrały w jednej dramie :)

martitta483

Kocham go od dawna,

Szybszy

No bo jak go nie kochać?:D
To teraz wyczekujmy jego najnowszej dramy,wtedy będziemy płakać szczęściem i miłością do niego jeszcze bardziej :D

anylka1405

Ciebie tez kocham:)

użytkownik usunięty
Szybszy

On by się zrzygał na twój widok jak każdy :) Nie obrażaj Lee Min Ho wypowiadając się na jego temat pomiocie, won na forum tych wszystkich zrytych do potęgi aktoreczek którymi się podniecasz haha

martitta483

Przyłączam się do grona zakochanych bez pamięci w tym cudownym facecie ;))

JadziaSmosarska

Gdybym mogl to bym calowal tego legendarnego przystojniaka nawet po stopach zeby tylko zagral, na milosc boska niestety tyle lat i chyba znow fantasy, to poczekam chyba sobie kolejne 7 lat na normalna drame z boskim Lee Min Ho:) Przez te 7 lat posuchy moge nasycic sie tylko jego pieknym glosem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones