Mirosław Konarowski

8,0
2 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Konarowski

że był niesamowicie przystojnym facecikiem w młodości :)))

Teraz go nie poznałam :(((

Vena_Poetica

dokładnie.
w akcji pod arsenałem był bardzo przystojny, to trzeba przyznać :D jak
zobaczyłam jego obecne zdjęcie, to (lekko powiedziawszy) zdziwiłam się.
czas leci nieubłaganie :P

engie963

Nie wygląda źle :) Tylko się zmienił. Może przez okulary?
Kiedyś miał w sobie to 'coś'. Teraz jego twarz wygląda bardziej poważnie, surowo. Zniknęło to romantyczne oblicze.
Świetny aktor. Tylko oczywiście w kinie jego talentu nie wykorzystano w należyty sposób. W teatrze nigdy Mirosława Konarowskiego nie widziałem.

Vena_Poetica

Niestety, zmienił się na niekorzyść. Dla porównania Jan Englert wygląda tak samo, jak w "Akcji pod Arsenałem" - tylko posiwiał. Ale aktorem jest świetnym.

Igraszka

Ale co racja to racja. Chciałam napisać to samo jak tylko weszłam na "jego" profil tu. Był niesamowicie przystojny, w Akcji pod Arsenałem. Chociaż zawsze mogło być gorzej...

A co do Englerta to zgadzam się w 100% :).

Vena_Poetica

No jak to nie poznałaś? Przecież od razu widać, że to on. Moim zdaniem nadal ma w wyglądze to coś z przystojności z czasów gdy grał w "Akcji...". A może ja go rozpoznaję bo "Akcję..." oglądałam wiele razy.

ssstrzalka

ja tez widzialam "APA" ze sto razy a mimo to tez widze, ze aktor zmienił się i to baaardzo od czasu "APA". Wiadomo, że było to dobrych kilkanaście lat temu, ale co do Englerta, to 100% racji! tylko posiwiał, a tak to nic a nic sie nie zmienił, no moze kilka zmarszczek, ale poza tym, wyglada tak samo!
Ale jako "Zośka" był obłędny! Z resztą, w rzeczywistości Tadeusz też był, jakby to powiedzieć w dzisiejszych czasach, niezłym ciachem :D szczegolnie lubie jedno jego zdjecie, które wykonała mu Hala w ogrodzie botanicznym, jak siedzi na ławce i się uśmiecha. Cudowny chłopak!

ssstrzalka

ja tez widzialam "APA" ze sto razy a mimo to tez widze, ze aktor zmienił się i to baaardzo od czasu "APA". Wiadomo, że było to dobrych kilkanaście lat temu, ale co do Englerta, to 100% racji! tylko posiwiał, a tak to nic a nic sie nie zmienił, no moze kilka zmarszczek, ale poza tym, wyglada tak samo!
Ale jako "Zośka" był obłędny! Z resztą, w rzeczywistości Tadeusz też był, jakby to powiedzieć w dzisiejszych czasach, niezłym ciachem :D szczegolnie lubie jedno jego zdjecie, które wykonała mu Hala w ogrodzie botanicznym, jak siedzi na ławce i się uśmiecha. Cudowny chłopak!

Nullcia_2

To bylo 40 lat temu...

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Czy ja wiem...wiadomo czas zmienia ale od razu zeby nie poznac ;) ale przystojniak był nie ma co tutaj się zgadzam..

Vena_Poetica

Też na to zwróciłam uwage, rzeczywiście był bardzo przystojny :)

Vena_Poetica

Niestety, lata lecą. Mnie dziwi, że zapowiadał się na aktora dużego formatu, miał talent, wygląd, dobre role w młodym wieku, a jakoś potem jego kariera wyhamowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones