Mirosław Zbrojewicz

7,4
23 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Zbrojewicz

biorący udzial w kampanii "Rodzice, odważcie się mówić"
http://film.onet.pl/wiadomosci/miroslaw-zbrojewicz-wezmie-udzial-w-kampanii-rodz i,1,5433424,wiadomosc.html

brocx

Braku wstydu powinni uczyć w szkołach, dlaczego człowiek ma się wstydzić że ma syna homoseksualistę? Czy jest temu winny on lub syn? Zdarzają się gorsze rzeczy i nie wiedzieć czemu się o tym nie mówi, ale widać że coś się zmienia, czy na lepsze? Czas pokaże.

użytkownik usunięty
panarti

Niech lepiej rodzice bardziej rozmawiają z dziećmi o puszczaniu się w wieku 12 lat i o konsekwencjach tego a jakoś żaden rodzic się do tego nie pali i mamy dzieci, które rodzą dzieci. I potem i te i te dzieci są poszkodowane. A do homoseksualistów nic nie mam, bo to nie ich wina że się urodzili z takimi preferencjami. Póki nie robią krzywdy drugiemu człowiekowi może być to tolerowane. Niech śpią ze sobą o mnie za mnie, mnie to w ogóle nie obchodzi. Przeszkadza to tylko tym chyba, którzy własnego życia nie mają i muszą do innych się wtrącać.

Geje nie maja problemow z niechcianymi dziecmi, jak juz to tylko z HIV XD

brocx

oby jak najwiecej takich ludzi. Moze malymi kroczkami spowodujemy ze kiedys ten kraj wreszcie bedzie normalny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPWojtek

jak widac dluga droga jeszcze do normalnosci :))))))

brocx

Znam człowieka którego syn jest ekshibicjonistą onanistą, wstydzi się tego co robi, ale to silniejsze od niego. Z powodu braku akceptacji chłopak zamknął się w sobie i cierpi bo w społeczeństwie jeśli coś jest odmienne to nie ma przyzwolenia i jest piętnowane. Może ta kampania coś zmieni.

panarti

''Znam człowieka którego syn jest ekshibicjonistą onanistą''
noż k..wa dziwisz się że społoczeństwo tego nie toleruje???

siwy__00

Powiem tak: Jestem hetero, jak żyć?... Zobacz moje komentarze odnośnie Pana Władysława Kowalskiego, też wystąpił w tej kampanii, a Panu Mirosławowi życzę pociechy z wnuków... :P

panarti

no spoko ale nie cyaje YTwojego posta wczesniejszego, nie wiem czy jestem za glupi czy zbyt pijany

siwy__00

Moje wcześniejsze wpisy to ironia. Homoseksualiści napierają by wmówić nam że czarne jest białe a białe czarne i robią to w mediach za nasze pieniądze między innymi za sprawą takich kampanii jak ta. Ludzie mają poważniejsze problemy, fundusze powinny być przeznaczone na ważniejsze cele ( leczenie raka, domy dziecka itd.) Nic do nich nie mam jako do zwykłych ludzi, prywatnie niech się zabolcują nawet na śmierć, ale niech nie afiszują się tak natarczywie bo niedobrze się robi.

panarti

To dobrze, że ironia, bo aż się zdziwiłam, że tylu poprawnych politycznie ludzie jest. Po co on to powiedział o synu? Kogo to obchodzi? No, ale teraz pewnie rólki się posypią...

panarti

gdzie w Polsce geje afiszuja sie natarczywie? Jeszcze nigdy nie widzialem w Polsce dwoch gejów idących ulicą i trzymajacych sie za reke albo przytulajacych sie do siebie

lerman89

Ja widziałem całujących się facetów, średnio to mnie się podoba, ale nie przeszkadza, za to kobiet widuje w takich sytuacjach stanowczo za mało.
A z tym afiszowaniem to panarti chodziło o marsze itd ... i muszę powiedzieć że to też mnie wku.rwia. Niepotrzebne zadym, opóźnienia w komunikacji, i tak naprawdę antyreklama dla sprawy.

LordNeo

tez uwazam ze te marsze to antyreklama no ale wiadomo ze wiekszosc gejow nie chodzi na te marsze

użytkownik usunięty
lerman89

A nawet jakby się geje całowali i trzymali za rękę to co to kogo obchodzi? Czemu homoseksualistom mamy tego zabronić i żeby się z tym kryli jak idą między ludzi? A może komuś przeszkadza też jak para heteroseksualistów siedzi na ławce w parku i się mizdrzy ze sobą, może kogoś brzydzi widok liżącej się pary, nie ważne czy hetero czy homoseksualnej.A co mnie to obchodzi, że heteroseksualni się mizdrzą, powiecie? A co to kogo obchodzi, że homoseksualiści się całują w miejscu publicznym? To albo nielolerujmy tego u tych i u tych albo jak u jednych tolerujemy to od drugich też się odczepmy. Myślicie, że homoseksualiści przytulają się do siebie po to, żebyście mieli o czym gadać i na co się denerwować? Ja myślę, że oni mają nas w d.pie i robią to dla siebie.

panarti

Można mówić o tym wszystkim NA RAZ !! Poza tym dla ciebie najważniejsze są jedne problemy, a dal innych drugie i co ? Będziemy się bić, które ważniejsze ? Daj żyć i poszukaj sobie akcji o raku, domach dziecka. Nie brak ich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
brocx

Nie widzialem jeszcze Mateusza ale jak wyglada jak on to musi byc zajebistym gejem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones