Miyuki Sawashiro

8,1
634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miyuki Sawashiro

Uwielbiam jej głos jako Yoru w Shugo Chara XD Jest po prostu boski XD Taki wredny kociak^^

Oni_Moon

tak, jest świetna :D i nie spodziewałam się, że aż tyle się 'nagadała'! :o

Oni_Moon

Mnie urzekła jako Himeko Inaba w Kokoro Connect, choć i w innych serialach też było OK.
Nie jest może zbyt ładna, ale głos ma boski. Jak to mawiają "nie można mieć wszystkiego" :)

acidity

acidity! popieram w 100% coś musi w tym być, skoro specjalnie wszedłem na filmweb, żeby sprawdzić gdzie jeszcze, prócz Kokoro Connect podkładała głos i obejrzeć ^ ^

acidity

Mnie natomiast urzekła najbardziej w anime Highschool of the Dead, gdzie głosu swojego użyczyła postaci Saeko. :3

Oni_Moon

Według mnie najlepsza była jako Kurapika w "Hunter x Hunter".
Samym głosem stworzyła postać tak silną i zdeterminowaną, a jednocześnie pogrążoną w mgłach smutku i melancholii. Saga o Pająkach, w której pierwsze skrzypce grał Kurapika jest niewątpliwie moją ulubioną - oglądałam ją w wielkich emocjach i napięciu, a duża w tym zasługa Miyuki Sawashiro.

Również w "Durarara!!" wystąpiła znakomicie, w duecie z Junem Fukuyamą byli mistrzowscy i - pewnie wielu się ze mną nie zgodzi - skradli całą serię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones