Monika Januszkiewicz

4,8
10 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Januszkiewicz

kompletne beztalencie,a w dodatku jest brzydka i sie strasznie "wozi" pare razy spotkałam ja na ulicy( bo tez jestem z Wawki) to normalnie jej sie chyba wydaje ze jest jakas ksiezniczka i tylko idzie dumna i blada i patrzy na wszystkich innych z góry..blee..tylko współczuc dzieciakowi

stupid_girl

trudno troche patrzec z gory jak jest jest sie niskim..


a ty skad tyle wiesz? gdzie widzialas?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szmitu

pozatym nie wydaje mi sie zeby byla brzydka..jest calkiem ok..zreszta jak ty jestes takim bustwem zeby najezdzac na dziewczyne to zapodaj swoje photo

szmitu

Pacanie(nico) - wiesz co to takiego słownik ortograficzny ? To na przyszłość, zanim wydrzesz swój otwór gębowy zajrzyj do niego - chyba, że to dla ciebie za ciężkie !

cOOba

Po co odpowiadzasz po półtora roku? Wyobrazam sobie ciebie jako naprawde bardzo lichego frajerka-komputerowca z pierwszym wasikiem i laczacymi sie brwiami, ktory sie poci i ekscytuje faktem ze przeszedl kolejny level warcabow na pececie... Chyba zbytnie przeżywasz swoją obecnosc na filmwebie.. Zresztą niepotrzebnie w ogóle to pisze tępy klocu

szmitu

no chyba ze to nie było do mnie. Jeśli tak to zwracam honor i przepraszam

stupid_girl

Fakt, jest beznadziejna. Też ją często spotykałam, bo mieszka w tym samym bloku co moja kuzynka, na Pradze, ale więcej chyba nie powinnam mówić. A zadufana w sobie jest strasznie!

DizzyMissLizzy

Wcale nie jest beznadziejna, jest niezwykle sympatyczna. Nie ma to jak jeździć po ludziach, których się nie zna...

4gn3s

też mi sie tak wydaje. Wiekszosc komentarzy z prymitywnymi oszczerstwami zamieszczaja zazdrosne 15sto latki. Tak jest w przypadku wszystkich młodych aktoreczek (podobnie w profilu tej dziewczyny ktora gra ole w na wspolnej) Ze są obrzydliwe, zadufane w sobie itp.. Po co tyle jadu? Nie znacie nie oceniajcie ich jako ludzi tylko jako aktorki. Wy tępe c.py

szmitu

Dziewczyna przynajmniej próbuje coś zrobić ze swoim życiem a zazdrosne ludki tylko krytykują ok może nie jest super ale przynajmniej za 20-40 lat będzie miała świadomość że próbowała a nie tak jak wy tylko plujecie na innych sami nic nie robiąc ze swoim życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones