Mylène Farmer

Mylène Jeanne Gautier

7,7
439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mylène Farmer

Myl?ne Farmer wzięła też udział w realizacji filmu "Arthur et les Minimoys" jako Księżniczka Selénia (głos) reż. Luc Besson, a także Myl?ne Farmer - Live ? Bercy (1997),Myl?ne Farmer - En concert (1990), nie wspominając o clipach do jej piosenek , spośród których , szczególnie te w wykonaniu Laurenta Boutonnata stanowią kilkunastominutowe filmy o zróżnicowanej treści. Myl?ne Farmer nagrała tez piosenke Devant Soi do filmu Laurenta Boutonnata pt. Jacquou le Croquant .

sony_2

Zgadza się! Na IMDb znajdują się informacje o koncertach Mylene (również tym ostatnim, z trasy Avant Que L'Ombre), na FilmWebie nie ma takiej kategorii, a szkoda, bo widowiskowością przebijają niejeden spektakl filmowy. O clipach nie wspominając.

Vuzz

Mam jej wszystkie płyty, teledyski na DVD i koncerty.
Najlepsza trasa to w tej chwili Avan't Que L'ombre koncert z Bercy 2006.
Niesamowita oprawa.

casic

Też mam:) W zasadzie nie wiem, czemu tutaj tylko wybiórczo umieszczają takie informacje, bo są tutaj niektóre kulisy, a niektórych nie ma. Może warto do kogoś napisać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones