Myung-Soo Kim

8,7
202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Myung-Soo Kim

We wrześniu na SBS ma polecieć nowa drama z L/Kim Myung Soo "My Lovely Girl"/"She's So
Lovable"
W dramie zagrają też Bi Rain oraz Krystal Jung która ostatnio zagrała w dramie "Heirs" :)
Ma to być 16 odcinkowa komedia romantyczna oraz muzyczna (co mnie bardzo cieszy;p).

patrycjagrudzinska1

Miałam spore nadzieje związane z tą dramą ale ona jest szokująco mdła i nudna. I co gorsza fajnej muzyki w niej ze świeca szukać. Główna para taka bez chemii. Jednak oglądam dla L bo on jeden jest tego warty <3 chyba, że coś się jeszcze zmieni :P

adrastea_87

Ja jestem właśnie po 5 odcinku i mi ona się bardzo podoba. Główne postacie lubię i postać L też. A po 5 odc. jeszcze bardziej xD
Co do głównej pary.. To też mi się tak zdaje że czegoś tu brak między nimi :D
Reszta postaci.. Producent Seo.. Niech GINIE karaluch jeden! xD Lider MHDR to też głupek wkurzający :D
Muzyka całkiem niezła. Ta nowa piosenka którą skomponowała główna bohaterka mi się bardzo podoba ;)

patrycjagrudzinska1

Mi muzycznie jakoś nie imponuje ale może jeszcze się przekonam. Do świetnych kawałków z Monstar czy choćby Dream High jakoś im daleko. Jestem ciekawa jak to się dalej potoczy więc oglądać będę na pewno :) Producent Seo wbrew wszystkiemu ma swój urok :D Taki oszalały z miłości i zemsty XD ale, że karaluch to fakt. Całkiem przystojny karaluch XD

adrastea_87

Mało ta drama muzyczna. Serial trzyma fajna 4 głównych bohaterów, tylko źle ich parują... między Krystal a Rainem nie ma chemii, za to między nią a L jest;) tak samo wolałabym, żeby Rain był z dyrektor Shin. Nie wiem, jestem na 7 odcinku, ale wątpię, żeby coś się zmieniło:) p.s. Rain wygląda tu niesamowicie:D

asusRM

Dla mnie ta drama to mega zawód. Z tą chemią w tej dramie to dokładnie tak jak napisałaś. Wygląd Raina faktycznie hot ale co z tego jak jakoś to nie grało :(

adrastea_87

Ja tak samo jak wyżej nie widzę chemii pomiędzy Rainem a Krystal :/ Za to Krystal i L to już coś widać ;) I tak samo chciałabym by L był z Krystal a Rain z tą menadżerką ANA. I lepiej by do siebie pasowali i też wiekowo w sam raz.
Ja akurat przymierzam się do obejrzenia ostatnich dwóch odcinków i jestem ciekawa jak to zakończą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones